Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretném mindazoknak megköszönni a segítséget akik az idei versenyzésem mögött álltak és így vagy ugy vagy MINDENÁRON segitettek.
Köszönet Zsófimnak JAPO-ért,airbrushfehervar.hu-nak a külcsinyért,Kawasaki M3 szervíznek a belbecsért,Balunak Borsónak a páratlan pikcsörökért,Japo Atinak a sok-sok önzetlen munkáért,Kawaski D.M.C.-nek a háttérért.
Nógrádi Csabinak pedig egyszerűen :MINDENÉRT.
Köszönöm
Türelem...
Fasza rajt
De olvastam, hogy lökdösődtek veled, mérnem rúgtad le őket a motorról?
Csá GO megjöttek neked a cuccok?
Láttalak ott ott ott láttalak mondom .
http://kawa.blog.hu/
3 sorból rajtolok..a 10 helyről..
Hubazzz... Pedig mondták is a végén, csak idáig nem esett le. De kutya baja a kiccsajnak!
A futamig sajnos nem jutottam el. Az a Viki volt.
Kint voltam a futamon. Az 1-es kanyarnál ültem a tribünön. Egy gixeres volt az első helyen, te voltál az aki mögötte mentél? Egyszercsak aztz vettük észre ,hogy eltünt a kawás a második helyről!
Az augusztusi moloson fikáztam én is... Nekem is kiesett minden, vicces volt. Az ringes rendelőbe nem birtak velem, és behivták a haverokat hogy csináljanak már velem valamit mert nem fogom be a pofám. Állitólag egy óra hosszáig kérdezgettem ,hogy mi rosszat csináltam, és mé hoztak eme szörnyü helyre..
Bár engem megmütöttek a balesetibe.... De holnap már veszik is ki a vasaim!
Jobbulást Neked!
Nincs. Motorka már a kórházban. Ez nem vette el a kedvemet a pályázástól csak egy kis pihi kell.
Köszönöm mindenkinek.
na.végetért az idei pályamóka.megvolt a márkaharc is ,,uj blokkot egyenlőre szokni kell..még csak 2.03 as köröcskék mentek vele..sikerült idén sem esni.motor hibátlanul kiváló.ddt Magának meg jobbulásosat
end
Jobbulást ddt!
Tényleg nem vészes azt hittem dúrvábban összetört csak egy pleki kell aztán gooooooooo .
Igaza van Mujanak az a lényeg neked nem lett komoly bajod.
ez annyira nem is gáz, hamar felgyógyulsz, lemosod és mehet tovább
Jobbulást ddt és miharabbi felépülést!
Uhh bazdmeg.
Jobbulást barátom.
A motort szarjad le, lényeg, hogy talpon vagy. ,
Most, hogyan tovább?
Felvétel megvan?
Jobbulást!
innen tényleg nem tűnik olyan durvának
jobbulást mihamarabb, és kitartás
Jobbulást!
Gondolom kivetkőzött magából a kicsike ledobálta az idomokat mi?

Még jó ,hogy jön a tél és nem esik szarul hogy mindenki motorozik te meg nem tudsz.
Ejj mielőbbi jobbulást. A kulcscsont az elég gázos téma.
eeejjj Tibor!
Jobbulást mind a kettőtöknek, de inkább neked!
Érdekes módon külsőre nem tűnik vészesnek.