Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oks jo ejt
10 körül majd amelyikünk előbb felkel az csörög aztán megbeszéljük.
Ok 10 is jo ha addigra magamhoz térek
11kor indulni? Nekem jó mehetünk minél előbb mert délután már esni fog állítólag.
Szeva Dáriusz nekem azt írta ,hogy 15. én feladta az illető a cuccokat most már csak várnunk kell . Nyugodj meg én is várom tisztára olyan érzésem van mintha karácsony vagy szülinapom lenne be vagyok zsongva .
Remélem később jön meg a cucc mint,hogy kész lesz a motorom szar lenne nézni a cuccokat motor hiányában .
Megcsörgetlek majd holnap, de kb. 11 re gondoltam.
Oké főnök mehetünk.
Csá Strici lehet valamit tudni a cuccokról? vagy majd egyszer csak
jönnek.
Szabiiiii!

Holnap délelött nincs kedved gurulni egyet. 2 ig ráérek
vidázzá Tibor vidázzááá..
na csak azért, az legalább már kinéz valahogy nem úgy mint az elődje
Ja csak most nézem. Nemtom még. Attól függ mennyi pénzem lesz télen. 08 ZX-10R a cél.
cbr 125 r nem?
Elvileg felvettelek.
vasárnap délután megyek megnézni!
full gyári elvileg!

msn-ed van vegyél fel aztán megmutatom! Meg mondhatsz valami érdekeset is róluk!
Most go melózni!

Sziasztok!
hejj gratula. De milyen új vasad lesz?
Nekem 32000 van és működik. Bár csörög zörög mint egy kawa.
Állapot alapján vedd ne a számláló alapján . Ha gondját viselik az ezrest nehéz széthajtani.
nem ha odafigyeltek rá
Legyen úgy!
52.000km sok egy 10-be? 04-es!
Hát ha a Márkák harcán jó idő lesz akkor még idén is meg lehet akár.
Gratula Tibor! Jövőre az új gépel meglesz a 2percen belüli kör!
No hát akkor a mai pályanapról pár szóban. Szokásomhoz híven a lassú licencesbe reggeltem ám erre ismét jó okom volt. Fél órával a regisztráció zárásra előtt még 30-nál is több szabad hely volt míg a gyorsban csak 8. Szóval akkor jó ötletnek tűnt. Kint a pályán fokozódott a jókedvem hiszen a kasszánál láttam, hogy még rengeteg matrica van a hölgynél. Viszont rengeteg utcai motoros állt a bejáratnál arra várva, hogy lesz-e szabad helyük. Bíztam benne,hogy nem engedik be őket közénk. Hát de. (Nem 100% de a Hayabusa, er6, Z750 nem éppen licences csoportba való gép). Szóval az első kimenetelnél láttam, hogy sokan vagyunk. Akkor még bizakodtam. Mentem 4 kört bemelegítésnek 2:03.9. A cél vége fel volt szórva de azért el lehetett férni. A második menet előtt a Bérczi Jani unszolására megfordítattam a gumit, hogy egyenletesen kopjon.
A 2-ik menetben már feladtam a javítás lehetőségét. Rengetegen voltunk fent és persze többen is vonatoztak de legalább gyakorolhattam az előzést. Igyekeztem nem elkenődni. 2:03.0.
Aztán jött a 3-ik menet. A Nap lemenőben a levegő hűl. Mentünk két kört majd egy ember beleállt a lejtő végén a falba. Piros zászló, mentő. Na mondom mára ennyi volt. Azért csak odaálltam a boxutcához. Rájöttem, hogy ez még kapóra is jöhet. Mert végre egyszerre megy fel mindenki.
Ki is lőttem mint a barom. Mondom 2 üres kör kell. Egyet végül is kaptam de a lejtős féktávot elrontottam és kisodródtam. Aztán jött A KÖR.
Túlzás lenne azt álltani, hogy tökéletesre sikeredett sőt. A cél vége jó volt. 2-es kanyar szintúgy. Mansell előtt üreset rúgtam és 223 helyett csak 213-ra gyorsultam fel (GPS szerint ugyebár). Mondom ez még belefér és próbáltam a Mansellt minél lendületesebben venni. Sikerült is. Uszoda jó, sikán jó. De akkor már látom is a két motorost magam előtt. A sikán utáni bal jobb között mindketten megelőztünk egy Z750-est aki szerencsére lehúzódott. De már nem mentem úgy mint tudnék. A gyors balosba körbemotoroztam a gyorsabbikat (szerencsére jó szűken vette). Lejtőn leforgattam a 3-ast majd egy kicsit bővebbre vettem a féktávot, hogy ne szélesedjek le. Siker. -2 jó lett majd jött a legérdekesebb rész. A célrará előtt jól meghúztam a gázt fel három majd levágtam lapra. És leért a lábtartóm meg a lábfejem. Én alapjába véve befordítom a lábfejem szóval nem történt még ilyen. Szerencsére nem szartam be nagyon de egy pillanatra visszaemeltem a motort. Ránéztem az órára látom 118 na jó mondom ezt még befejezem aztán ennyi volt. És így is tettem. 2:00.984.
Ezért vagyok különösen elégedett mert nem úgy jöttem le, hogy na most aztán minden jó volt és még is meg lett a 2:00. Mindenki gratulált szóval fasza volt.
nincs már meg
jobb oldalidom?
sziasztok!Van pár alkatrészem 98-99 zx6r hez.Ha kell valami Írd meg és mondom hogy megvan e még.