Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Van polcon Küldj egy mailt!
Joe faszi!

Szombaton megyek a ringre, nem jössz ki? Hozhatnál nekem valamit... Legalább egy meleg teát...
ezt jó tudni, lassan nekem is cserés az áttétel miatt

De okosok azt mondták először előre dobjak egyel kisebbet mert a -1 +2 sok lesz egyszerre. Szerinted joepapa?
kutya hegylako totyik
lesz max 30 és d.i.d
mondjuk még nem cserés de lassan gondolkodnom kell róla hol veszek
hol tudok venni olcsón lánc szettet? nem akarok 40-50 ezreket kiadni érte...
attól függ mennyire birom szájbabaszkodni az emberedet..meg is oldhatja a problémát ,de keresztbe is tehet.
Akkor gyors legyél majd ha jönnek a rendőrbácsik
regadó? hát bekaphatják. kötelező teljesítménnyel számolva? akkor is bekaphatják.
na ja nekem se

de akkor téged ez az adó ügy nem érint majd
én is így látom. Arra meg pénzem nincs
fasza választás, az még kinézett valahogy

azután nekem már nem tetszenek (balfasz fejidom és ülés alatti kipuf miatt) csak a 2008 as lett megint szép.
Hejj!

Kawasaki ZX-6R Ninja 636 2004es évjárat zöld színű gyári fényezéssel
nincs konkrét gép... Kikötés: Kawasaki ZX-6R Ninja 636 2004es évjárat zöld színű gyári fényezéssel. legyen fasza állapotban és rendben legyenek a papírjai hogyha esetleg 10 év múlva forgalomba akarom helyezni itt akkor ne legyen gáz
hejj..

milyen gép van kilátásban?
Szia! Beszéhetünk róla!Kinztél egy konkrét gépet vagy csak majd valamit? tel06306217608
mennyi összeget kellene összeharácsolnom körülbelül? amivel már jók vagyunk
no para
Bocy, Crazy papa!

Február, de inkább március környékén lenne aktuális. Csak már szeretném jó előre tisztázni
van egy ismerősöm aki jár ki olaszokhoz.Imoláb szoktak menni leggyakrabban,de ha jól tudom kb nemrég jöttek haza,passz mikor mennek legközelebb
télen meg tudjuk oldani..
Sziasztok Kiskalózok!

Na mondja meg valaki a tutit nem e tud olyan valakit aki behozna majd nekem egy motort külföldről! Azért fontos lenne tudnom. Pl. Joe? nem tudsz majd? vagy akárki
nem fog..gyere