Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akurvaanyájátamindenséginekhogybasszameg
videótképethangfelvételtmorzét kérünk róla
tesztmenet következik harap a kisgeci
2011 GP nem lesz a balatonringen

Ez azt hiszem sose készül el

Pedig milyen fasza közel lenne nekem .
szal mennyi pénz kell körülbelül egy olyan gépre külföldön?
én értem....Te pedig NE vegyél fel hitelt.szerintem.addig jó mig nem..fosd le az államot kérlekszépen nagy ívben.hisz ez volt a célod miután szartak Rád,,,személyesen mondtad..hosszútávon jobb ez így hidd el..de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz..és ne érvelj,nem tudsz meggyőzni
mondom a tuti Joe papa! Azért kell tudnom hogy mennyi pénz kell mert diákhitelt akarok felvenni, mert annak csak 8,5 %os a kamata. Ilyen kedvező feltételek mellett nem kapok sehol hitelt. Mivel én már nem vagyok rá jogosult így tesómmal kell felvetetnem. Viszont a felvehető össze limitálva van és csak félévente 200e Ftot lehet felvenni. Nekem pedig 400e kéne. így mindenképp ebben az évben igényelnem kell hogy következő félévben is tudjak és tavaszra meglegyen a motor. Étti?
hát ez az Go... ez a baj, hogy tényleg így van...
szerintem nem fogsz hitelt felvenni...
Na ezt nézzétek Zx10r 2011

2004 óta ez a legszebb ninjafej amit alkottak.
Lehet gyűjteni rá
Mer buzik azért mert kajakra leszarják,hogy mi van a másik dolgaival de a paraszt társuktól vagy valamelyik gyökér családtagjuktól vitték volna el nyugodj meg már rég meglenne rohadjanak meg .
semmi... az már nem lesz meg sztem, ha csak nem hívnak azonosítani valahová
A rendőrök a lopás után 2 héttel már lezárták az ügyet azzal hogy ismeretlen tettes...
Szasztok

Janou84 remélem szerencséd lesz és találsz valami szép bringát .
A régi géppel kapcsolatban nincs fejlemény mi?
bárcsak meglenne már... nagyon hiányzik a motorozás... nagyon
Jó kis géped lesz!
okesz ezt értem, de valami összeget tényleg mondhatnál hogy kb mennyi kell majd össszesen hogy egy fasza 2004es 636ot vegyünk. Csak azért kérdezem mert hitelt fogok felvenni és nem mind1 mennyit kell
Honnan sikerült rr szívet szerezned Joe?!
31500ft a kpl szett Did vagy Rk láncal és van 34980ft-ért
az van nekem is..de maj meghallgatlak..
Ohhh bazd...

No nem baj, akkor biznyákolunk... Van egy ötletem...
elmondtam mi a téma..meleg tea lesz.
és náld milyen árban van?