Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá joe!
sztem megvan a gond mitől rázhat az eleje
én is a szintert ajánlamnám erre a felületre..a hő miatt...nem drága,ellenben teljsesen szopás...fossá kell szedni..kuplungoldaliból simerring csapágyak olajablak kivételével kell számolni ami nem annyira mókás....szóval lehet jobban jársz a dekni festéssel de hogy jo nem lesz az biztos....és nem Pepppe miatt...egész egyszerűen ezeket nem lehet festeni ...porfesteni igen...azaz szinterezés..és olyan szinek vannak beszarsz..amt Freon mond az a jó cím.
de mi a kérdés?ha az hogy hogyan kell kivenni a generátor állórészt,akkor :igen,azzala 4 db csavarral amit ott látsz és a tömités alól emeld ki a kábelezést is...igy egyben vedd ki..ezesetben nem árt tömitést cserélni mert összeszerelés után valszeg szivárogni fog..és ne hivogassá vasárnap...
no problemo!
Az egész akciósan 70k!

Freon: Már pepe intézi a héten feladom neki a cumót! Viszont akkor itt neked és Crazy Joe kolegához lenne egy kérdésem!

Szétkaptuk a motort amit tudtunk! Viszont a képen látható dolgot nem tudtam megoldani! Hogyan tovább? Szól a kérdés! Előre is köszönöm!
ÉS igy az egész mennyi?
Hola Senior! Bocs, hogy még nem válaszoltam az üzenetedre, de a dekni festés nem biztos, hogy olyan jó lesz...... megadom a szinteres ember számát, címét, mert a fehérrel nem lesz gond. Nálam a piros lakk az ezüst szinter felett elkezdett halványodni, ezért olyan fakó... a hővel nem árt számolni, csak a blokk oldala.... peace :)
Valaki...szerezzen mán nekem egy fejidomot...mán oldalidom van
Nem tudom mert egybe festetem az egészet! idomok, deknik stb stb stb!
Mennyibe festik le a dekniket?
Okes koszi Joe ismet a hasznos tanacsokat.. Pepehez dobom el oket festeni. A tomiteseket mar megvettem

Mie nem iszunk?
meg ittam is máá
a kuplungnálnál csak 2 csavarban van ,de nyoatékrakell visszahuzni a csavarokat..9.8 nm!és ha lehet cserélj tömitést...de elegendő csak akkorha megsérül...viszont akkor muszály..
Joe,perec: Akik mar szedtek le a dekniket. A csavarokon alapbol van loctite? Holnap keszulok leszedni az osszeset.
jó időnek néz ki hova?én lehet jövök
Jön ma valaki csapatni ?
Kurvákat futtat.
Hali. Striciröl tud valaki valamit?
Hát nem tudom ilyenkor belecsobbani a fasza hideg vízbe
Nem volt gyenge!
Mi az tegnap sokvilt a jetski
Erőt gyűjtünk a következö bevetésre!
Ahogy elnézem ma is beszoptuk esik ez a tetves eső
Nem annak szántam.
Kell a cím hominyomi!