Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok elképzelhetö hogy üt picit a hátso kerék ha nem lett centirozva már 2 gumival ezelött se.
Ejj de szar képek! na majd ha a lámpa bennt lessz csinálok normálisat is!
Szevasztok! készülget a gép! már csak az első lámpát kell befaragnom, meg lefújni h legyen vmi színe. uccsó kép a végeredmény lessz talán.
Üdv mindenkinek!
Nemrég sikerült elcserélni a régi pacit egy 96.os zx 6r-re, most ezzel hasítok vagyis hasítanék ha nemlenne egy csomó gyíkja, ha valaki tud eladó ac pumpát és relét gondoljon rám köci köci mindenkinek.
Köszi szépen,de sajnos jelenleg az újat nem tehetem meg ezért is lenne jobb egy bontott szép állapotú!Az enyém sem vészes csak egy rögzítőfüle tört el a sárvédő alatt,de karcmentes!
ARROW, új titán, E-betűs, 3 csavaros sportdob 59e irányáron eladó 98-02 ZX6R-hez.
Szia! Újban tudok segiteni 8000ft rendelni tudom!
Haliho,

van par elado erdekessegem 6-osokhoz

2007-08-as ZX6R-hez
- BOS (nemet) sportdob 50e
- K&N sportlegszuro 12e

2005-06-os ZX636R-hez
- SR-Racing (szinten nemet) sportdob 45e
- DynoJet PCIII 40e

meg egy halom utcai alkatresz...

elerhetosegem az adatlapon
Még annyit,hogy CSAK IS GYÁRI érdekel! Festettet,ütött-kopottat nem veszek! Köszi!
Üdv. srácok!

Ha valakinek van egy 99es 6os-hoz első sárvédő BAL oldali takaróelem,telószárvédője az ne tartsa magában!
Nesértegess baszod én Pécsi legény vagyok
Díjaznám ha az utcai verzió is brembo fékekkel lennének felszerelve
vaddisznó..Evvel má gyors lesz Maga?
jah akkor már értem... Úgy már nem olyan rossz. Már kezdtem azt hinni hogy az lesz a trendi ha nincs lámpád
Ez az SBK verzió.
és ööö hol a lámpa?
Gyönyörű! Pláne zöldbe király lesz
csúnya szegény...
http://www.motorinfo.hu/bemutato/2010/07/06/egy_foto_a_2011_es_zx_10r_r
ol_sbk_ruhaban/
Na én megfutottam a szokásos 2:05-et. Elég jó volt bár a célrarával vannak gondjaim. Utcai csoportban mentem, mert volt pár zápor ami nem tetszett. Aztán kint maradtam merszesekkel. Fél nyolcig talán megúszták eső nélkül. Én 7-kor eljöttem a nagy felhők miatt de itt Solymáron fossá áztam.
az frankó innen az alvégröl kevesen vesznek motort
ennyi