Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis ajándék az asszonynak :P
amelyiket gondoltad
mind1 már megrendeltem a CHAMPIONT
HF303 OLAJSZŰRŐ 1.900Ft

HF303/CHAMPION OLAJSZŰRŐ 3.000Ft

melyiket vegyem meg? sima is jó?
igen segítettél! köszi!
nálam nem nyitja meg a linket. Lényeg hogy HF303 kell bele, de az enyémen pl. amikor megvettem HF204 volt és azzal sem volt gond. Remélem segítettem valamit.
http://www.formula3000.hu/shop...űrőmotorkerékpárolajszűrő-c-90.h
tml
srácok erről az oldalról akarok rendelni olaj szűrőt a vasba:
http://www.formula3000.hu/shop...űrőmotorkerékpárolajszűrő-c-90
.html

csak nemtudom melyik jó bele! zx6r (2001-es) valaki tudna segíteni? köszi!
mail megy
akkor ez valami dióda hiba lesz...szerintem
jahh mail, ott van az adatlapomon
Az új fesszabbal nem mentem 20 km-t városban úgy hogy hajtva se volt nagyon, aztán a piroslámpáknál próbáltam kicsit jobban fékezgetni-váltogatni vissza, de nem nagyon forszíroztam mivel nem voltam túlöltözve, aztán csak elkapott a motorozhatnék és az egyik lámpánál vettem egy komolyabb féktávot olyan seggriszálósat ~160-ról közbe vissza kettőbe és el is lőtte...megin...
ha úgy döntesz hogy mégis elektromos viszed a gépet, tudok neked egy nagyon jót , adj egy mail-t és adok elérhetőségeket
szerintem még mindig a fesz szabályzó...
valamiért több áram jut oda a kelleténél, csak az lehet...
van egy barátom akinek ugyan ez volt a gondja sorra mentek tönkre a feszszabályzói és végül kiderült hogy az akkusav rácsorog a fesz szabra és az nyirja ki őket. szedd szét nézd meg szépen, meg az sem árt ha van nálad egy multiméter.
Ha tud valaki egy nagyon profi motorvillamossági embert az ne tarcsa magába, mert még mindig olvad a biztin hirtelen fordulatnövekedésre véletlenszerűen. Fesszabot cseréltem, az kizárva. Szóval kéne egy jó villanyember itt pöstön. Vagy ha valaki megmondja mi a baja az is elég nekem.
köszönöm
Küldöm.
valaki freon számát el tudná küldeni s.o.s.-ben ide : elekrola63636@citromail.hu
Hello Go papi. Én személy szerint még mindig az osztrakoknal baszom a rezet, de hamarosan megyek haza vegre es akkor meghajtom a kawat mint paraszt a berváját

Veled mizu?
Szasztok skacok mi a helyzet felétek?
mail ment
mindenképp..
Crazy papa!

Jött papper a bíróságról! Átküldjem véleményezésre?
kb.
Picsába