Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na akkor én is bejelentek valamit. már van kb 250e Ft az újabb motorhoz
Fasza akkor tudom merre érdeklödjek, mert az eredeti pleximen a ragasztott matrica tiszta karc. Lekaparni sikerült de kelle egy új matrica rá.

Kösz Muja
Igen, tudnak.
Holnap rendkívüli szabadságon vagyok, és orrrrvérzésig motorozok.
Ki jön?

Most egy darabig pályára nem fogok menni. A közeljövőben csak utca.
mivan behánytál vazze?
béőőőőőhhhhahha
Sziasztok!

Még mindíg eladó a kipuff,gyári üléstakaró és a lábtartó szett, minden a legjobb ajánlatért ékesítheti a leendő gazdi paripáját
na mi a kotta emberek?
értem
Utcára már nemis nagyon viszed?
És ezek tudnak plexi-re is gyártani matricát?
Vannak matrocakészítő brigádok.
vki esetleg nem tudja h 01 es zx6-os hoz matricaszetthez h lehet jó áron hozzájutni?
Gyalog, meg kocsival.
A motor, Bp-en van lemosva, ponyvázva...
Ha csak ennyi a baja, akkor egy jo muanyagos gond nelkul meg tudja csinalni, es nem is dragan. Ami dragabb lesz, az a fenyezes, es a gyari matrica. Ha utanamesz es egy kis szerencsed van, ki tudsz fogni ugyanilyen fenyezesut a fenyezes + matrica araban bontottban, es akkor nem atfujt, hanem gyari fenyu a motor...csak utana kell jarni.

nekem sajnos csak ilyen van:
minimális jobb oldala kicsit karcos csak ha csak matricát tennék rá újat nem is lenne nagyon feltűnő
és maga a faridom az ami megrepedt
amúgy megtörted kicsit a vasat?
oké majd jelezz itt.. am sztem korrekt ár a 80 nézd meg pl itt mennyi egy fejidom(törött) : http://racsidepo.com/
igaz zx9esre de sztem ugyan az.. 55 ft ha átváltod
1épp darab kéne, de mondom ha nem tudják megcsinálni minden képpen igényt tartok rá
én sajna csak egybe akarom eladni az egészet.. de faridomból van egy törött is.. az nemtom javítható e... hiányzik belőle egy darab..
jah és ha jót akarsz magadnak, márkaszervízben nem rendelsz matrica szettet
azt 1 kicsit sokallom,de engem leginkább mondom a faridom érdekel
maga csak a faridom 10ért érdekelne, ha nem tudják megheggeszteni, akkor mindenkppen igény tartok rá
80
teljesen gyári tehát látom , márkaszervízben nekem ehhez még hozzá rendelnem kéne matrica szettett
legfontosabb a fara lenne
hát passz az egészért 50-60 guriga?
Kocsival járkász?