Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.....
Szevasztok

freon és merre állítsam a két csavart felfelé vagy lefelé? lehet hogy hülye kérdés de akkor is megkérdezem .
Pfejjj...
De randa....


http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_zx6r_zx600p8f-
3697085
ott a pont

nekem most kéne előre egyel kisebb hátra kettővel nagyobb. mert a gyárim van még fent. Viszont kapott hátra 190-es gumikat így jól elvitte az erejét de a kanyarokban ezzel atomstabil lett
nem CrazyJoe vagyok, de mivel elöl eggyel nagyobb lánckerék van fent, az áttétel hosszabb lett, azaz rosszabb a gyorsulás, mert a blokk nehezebben veszi fel a fordulatot, ellenben a végsebesség nőni fog. Ha eggyel kisebbet raksz előre, akkor javul a gyorsulás, erősebbnek érződik a motor (pedig nem változik az ereje), ellenben kevesebb lesz a végsebessége...
ehhez az előfeszítést kell állítanod, a gyári szerszámkészletben található körmöskulccsal... nem pedig a nyomócsillapítást, ahogy azt valaki írta... attól alig dolgozik a gátló, a motor hátuljának magasságához pedig elég kevés köze van...
meg mert gondolom neki sem gyari az attetele...
ha a gyari helyett mas lanckereket teszel fel, akkor az orad csalni fog. (mondjuk alapbol is csal valamennyit, de mas lanckerekkel meg tobbet)
Ugyanugy csalni fog az orad, ha a gyari gumimeret helyett mast teszel fel, (aminek nem egyezik az atmeroje) hatra
Dehogy te. Freon-nak írtam.

A gumi témához meg annyit, hogy dunlop gp d-211. Nagyon jó, hamar melegszik 3 komponens, egy hátránya,hogy elég hamar elkopik, de hát vagy tapad és kopik vagy csuszik és tartós
ÉN?
Hova küldted, mert még nem jött meg.
Biztos nekem akartad küldeni
crazyJoe lenne egy kérdésem hozzád. az elsö 14es lánckerék hejett 15 ös került fel mert az volt a szettbe, lehet az hogy nem megy 240 250 néj jobban ? a 14 es el 280 at mutatott az ora
crazyJoe lenne egy kérdésem hozzád. az elsö 14es lánckerék hejett 15 ös került fel mert az volt a szettbe, lehet az hogy nem megy 240 250 néj jobban ? a 14 es el 280 at mutatott az ora
crazyJoe lenne egy kérdésem hozzád. az elsö 14es lánckerék hejett 15 ös került fel mert az volt a szettbe, lehet az hogy nem megy 240 250 néj jobban ? a 14 es el 280 at mutatott az ora
ugy lessz, csácsá
Én is megyek biztos lehűlt már a söröcske kellő képen .
az se rossz .
na én mentem inni tegyetek ti is így.

csáóóó
Dáriusz egy fasza gumis megoldja fillérekért a problémád tutira.
nem azt érzem mert egyedül járok. de ha valaki felül mögém az nem ütöget hanem fejelget
ezért szerintem ugy se fog pénzt kérni...
Igazad van inkább megcsináltatom a szerelőmmel benne bízom.