Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mire fel? van adásvételim... enyém a motor. akkor az azokat az autókat is lefoglalhatnák amin nincs elöl rendszám. mégsem teszik
az a gáz hogy lefoglalhatják a motort.
ez a beszéd
meg mennyire büntet meg? 50e? annyiért megéri
majd felbaszok valami holland rendszámot azt annyi. Nem hiszem hogy megállítanának.
kezdjél el gyúrni a jobb csuklódra mert egyre több a sün
hmmmm... akkor jó esetben jövőre... úgy gondoltam nem vagyok hajlandó fizetni ennek a tetves magyar államnak 1 Ftot sem. No rendszám, no teljesítményadó, no köteleő, no problem.
sőt, olcsóbban is de érte kell menni stb...
700-től
Szerintetek mennyibe lehet megúszni monjuk olaszból egy 2004es 636ot? Magyar rendszám meg regadó meg ilyen faszságok nem érdekelnek.
Csak azért kérdezem hogy mennyi idő lesz amíg újra lesz valami járgányom...
tudom hogy megint csak kérdezek. (hülyeségeket de még sajna nem vágom nagyon ezeket a dolgokat).
az a Fekete KAWA nagyon BOMBA szerintek feketében is jó
Először meg kéne venni a vasat
Csak még kicsit kuporgatok remélem tudok belőle alkudni mert ha nem akkor még várhatok....
Meg első a ruha meg a kupak lesz nem a takaró.
Csak kíváncsi voltam köszi.
Kawasakiba 1ből hozzájucc , 1ébként +keresd RICSIbontót, a felhasználó neve is ez.....
Szerinted milyen nehéz lehet szerezni hozzá üléspúpot?
Jah igazad van inkább olyan zöldet nézek mint a tied
Má' +int fekete, hogy lehet 1 kawaszaki fekete ?
Ha a 4.ik kép a terved, akkor Q fax-ányos lesz !
Ilyen úgy sincs senkinek !
Szép-, szép ez a gép, de hogy lehet 1 Nindzsa fekete ?
Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a kawáról esetleg ismeritek?
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Hívtam múltkor az emberedet, fel is vette csak nagyon sok dolga volt aztán mondta hogy mindjárt visszahív, ezután két órával küldtem neki egy sms-t hogy ha réár csörgessen meg felhíjjom én. Na azóta nem beszéltünk. Nyilván leszarja én meg nem erőszakoskodok.
Hétfőn elvittem kawaszervízbe, aszonták 3 nap kb, tegnap benéztem hogy mivan vele, a farokidomot meg a tanktakarót már leszedték, szóval haladnak. Jövőhét szerdán megin bemegyek mert nemhiszem hogy addig hívnak hogy már kész is, és ha nem látok valami előrrelépést mondom nekik hogy rakják össze és köszönjünk el, vagy összerakom én aztán szépen arrébb állok.
El se hiszem hogy 3 hét alatt nem találok egy olyan embert aki meg tud csinálni egy motort.
na mi a téma?
Dáriusz necsináld
Az kemény!
Aláncot mennyire huzzam meg mennyi lehet a holtjátéka mert a marha akitöl vettem lekaparta rola a matricát amin rajta volt.