Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rola meg én Debrecen a többiek a nagyváros környékéről vannak ha jól tudom!
az elöbb rájöttem de azért köszi.
8Tudom h már kérdeztem egyszer de nincs seni bátaszék vagy szekszárd környéki?
erre találták ki az előzményt, ha rákattolsz látod hogy kinek szól a hsz, és ha te is igy irsz hogy válasz erre azt is tudni fogják kinek címzed.
Én Dani vagyok. bocs ha sokat kérdezek. nem mindig vágom hogy kinek irnak vagy hogy kitöl kérdeznek
botrány
Na látom "Mindenki belefáratt a bogarászásba ", ígyhát kénytLN vok +nézni a VAS című motoros dokumentumfilmet, me' 1xűN annyira jóóóóóóóó
Há' mit gondósz eddig mivel mentem ?
Egyébként el nem tudom képzelni, hogy mi baja lehet a fékednek.
Kajak Lkezded kibogarászni amit írok ?
Tegyél fel a tárcsa helyére egy 46 fogas lánckereket. Így megvalósul a fogaskerekes-fékezés.
hátezt hiszemL BAZD+
KRStM, mind-N boltot végigjártam,
azt mondták tunnak hozatni (3 hónap) TÁJ - FÖLDRŐL, de nem lesz occsó mulatság.... Mondom kerül amibe kerül, én +várom bazze
Addig is jó a varrógép olaj is.....
bazmeg,,tanujjá má meg rendesen irni de tényleg..elharapom a nyelvem mire kiolvasom ezeket a geciket.valami általános oskolás feeling ez vagy mi a tököm..szokj le róla mert igy nem fognak szeretni a nők de tényleg
te mit kérdezősködsz itt..meg különben is kijafaszom vagy? azt a szemtelenkurvaéletbe
Fékfolyadékot lecserélted már 3.1-re?
mert?
mee kerüllek mint a szifiliszt... minek pályanapozzak annyit,meg különben sincs rá gempám..maj vasárnap viríccsá teeeee..
Annyié egy telefon?köcsön ne add bazmeg..kell a faszomnak ..akkor inkább nem akarom tudni hol mennyivel kanyarodok..meg hát mindegy is a körbeérést meg le tudom mérni.
veletek mi van............
lehet miért ne?
piros
Hogy teljesen kimeríjjük a laikus hülyeség határait, de akkor már rágjuk le rendesen a csontot, (maj' jövőre visszakRSM a hozzászólást, remélem kihúzza odáig), hogy olyantot is lehet fizikailag, hogy előre 1L kisebb, hátra pedig a gyári méretű lánckerík tSZM föl ?
Csak hogy beállhassak a barmok kígyózó sorába ....
milyen fékcsöved van? mert ha nem fém akkor elöfordulhat hogy néha megpuhul.
Valamit javult a fékem, + nem is ......
Még mindig Lpuhul, de levegőt nem fedeztem föl az újabb légt. során...
Hát ez a NISSIN 2P 300 ez vagy nem sportos motorozásra való, vagy vmi gond van a tárcsáimmal (vagy simán 1 kalap ...... )
Dehogy mind-n II. fékezésre nyivákol az elég valószínű.....
Nálam még annyira se harap, mint TOKIO :)