Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondani is akartam hogy nem rövidebb az a dob a kelleténél..
,de nincs az 20 centi max 10.
a centirt meg bízd egy jó gumisra.
szerintem is inkább szakember álitsa be a hátulját
tehát ha nemis tunád centiroztatni akkorse hagynád rajta?
Nekem az erdeti dob lett átalakitva, még az elözö tulaj levágott belöle 20cm.-t és a belsejével is csinált valamit.nekem ora szerint 280 volt eddig,
azt szerintem inkább bizd szakemberre
vagy tekerd ki teljesen és jegyezd meg hol volt.
de nincs ám és semmi hátrányát nem érzem komolyan.

Na most komolyan a hátsó gáztartályon a telónál merre kell állítanom a kis csavart,hogy keményedjen?
nincs súly? asszem gyárilag is van
Nekem pl nincs is súly hátsó keréken és én nem érzem 2kiló felett hogy ütne. Te nem lehet az,hogy az asszony üt mikor gyorsan mész aztán azt hiszed a kerék az hmmmm .
a légszűrő kb olyan 15 rongy, de szerintem gyári dobbal meg állítás nélkül nem sok értelme van, a centírozást meg megcsinálja egy gumis kérdezd meg ki ismer jó gumist és annyi.. ( én nem hagynám rajt aa súlyokat, főleg ha üt )
Köszi bíztam benned .
kb milyen ára van egy joféle légszürönek? ha lecseréltem a gumikat és a régi súlyok rajtamaradtak az baj? mert nemtudok senkit aki centiroznagy 200 felett érzem hogy mintha ütne, de nem ütne alacson sebességen is
amugy van egy agv is, azt kajak viheted 3 ezerért
Akkor bukó 3ezer és elhozod nagyon fasza .
Mert mikor ketten megyünk mindig azt hiszem ,hogy csopper lett a motoromból ( nem nehéz az asszony félre ne érts) frankón és ez zavar nagyon.
ööö még meggondolom, de legyen inkább 3 ezer.
amugy most jut eszembe mért akarod emelgetni a seggét?
az ülés alatt ott a gáztartáy, azon van egy sárga csavar ott tudod állitani a hátulját, elöl a kormányon meg lent a féknyereg felfogatásnál van.
Első ajánlatom a bukóra 5000 és el is hozhatod nekem ...........na?
gyere le adok egy bakot, és beállítjuk
mért akarod állítani? mit érzel?
a 4 térképes beállítás tudtommal az amikor minden hengerre külön írnak egy beállítást, hogy tökéletes legyen a levegő-benzin keverék aránya. ( ez drága játék) asszem k&n papirgenyója van a 292-es srácnak, és AGO csinálta a motort.
Nekem azt mondjátok meg hogy tudom megemelni a hátulját és egy kicsit keményíteni rajta?
mi ez a 4 térképes beállitás? gyári a légszöröd?
nem kell bukó jányok?

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
mondjuk akra rendszer van alatta
súlyos lóerőket buksz azon ha el van kopva a fogaskerék,lánc. nyomnék egy légszűrő tisztítást meg elvinném 4 térképes beállításra
haver megcsinálta, azóta óra szerint 292
Ha meg van a régi lánckerék nézd meg mekkora aztán rendelj olyat hozzá.
már vágom ilyen kinézetü dobot lehet találni felénk elég sokat