Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

öö asszem 10-50 est raktunk bele...má ha van olyan,de nem 40 es volt az tutti.Fingom sinics mert nem vagyok Motulbuzi.de 10-50
az órák százalékban csalnak, nálam 9,1 százalék volt. Azaz kijelzett 100 km/h-nál "csak" 91-gyel mentem... 50-nél 45,5... a Speedohealernél is a valós sebesség és a kijelzett arányát kell beállítani, és onnantól fasza. Bemérheted GPS-szel vagy fékpadon... a lényeg ugyanaz...
én pösti vagyok, de nagymuter bátaszéki, és sokat lógtam ott... a Mol kút helyén, a sarki ház volt az övék... most a sorompótól visszább nyomja :)
nálad hány mk/h csalt?
Ti mind pályáztok?
te hovavalosi vagy?
20 ropi kb. de lehet, olcsóbb már azóta... amióta használom, nem tudok nélküle élni jó tudni, mindig a pontos tempót... bár, pályán először szoknom kellett, hogy "lassabban" fordulok, mint általában...
meg van bocsátva, de csak Bátaszék miatt! viszont cserébe el kell gurulj a MOL kútra és venned kell egy FastRide magazint! Abból elég sok mindent megtudhatsz! Pénteken kint van az új :)))
power commander topic, keresd ago-t majd ő elmondja
és ilyet hol lehet szerezni és mennyiért vesztegetik?
egy kis müszer ami optimalizálja a km-órádat hogy a tényleges értéket mutassa.
neharagudjatok a hülyekérdésekért csak a véleményetekre voltam kiváncsi én nem évek ota motorozok én most kezdtem.
A speedohealer az mi?
hali
5100 bőven jó
semmi értelme, talán lehet, pár lóval erősebb lesz a motorod, de az injektort is hozzá kell állítani egy PC-vel. Egy kisebb ellenállású cső és egy nagyobb áteresztőképességű szűrő szegényebb keveréket és nagyobb öblítést eredményez, ami rontja a teljesítményt, így végül is inkább veszítesz vele, ha egyáltalán nyertél vele valamit. A szegény keverék károsítja a motort... szóval nulla forintból nem lesznek lóerők... hangja ellenben lesz a gépnek...
az óra alapból "csal" felfelé 8% százalékot vagy akörül... a geciség csak az, hogy a megtett kilométerek száma ugyanennyivel több, ergo egy használt motorban kevesebb a valós kilométer, mint amennyit az óra mutat...
Nekem 9,1 százalékot csalt -1/+2 áttétel után. A speedohealer után 0-át :)))
Ember bazd meg Te tényleg ilyen hülye vagy? már bocs!

gondolj bele egy kibaszott bicikli, hogy működik! ha itt cserélgeted a fogaskereket ugyan azokat fogod tapasztalni, csak nem könnyebb vagy nehezebb tekerni hanem erőt vagy végsebességet kapsz!
gyárit lecseréled másikra CSALNI fog az a hülye óra! hiába van rajt most nagyobb de nagyjából most mutat jól az órád hisz a gyári számú lánckerék van!
Hali fiuk. kössz a tippeket, de ha csl az ora akkor se mutathat 30-440 el kevesebbet?! ha kiüritem a dobot és kap egy sportlégszüröt az mennyit dobna rajta?
joe,milyen motul kell a zöldembe?
Lefelé keményíted, felfelé puhítod.
reményhal meg utoljára tudod .
Az fasza .............. csak nehogy ki derüljön,hogy valami buzeráns belerángatott valami jóba .
nagyon.. véresen jöttem haza, fáj a nyakam,fejem azt se tudom kivel voltam....
látom jó kedved van