Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tangas furdoruhadat az ules ala asszonyt meg felteszed a vonatra na majd ha vegre kesz lesz akkor hivlak aztan majd gurulunk
roleeka 636 od van?
én Bátaszéki vagyok
és hova teszem a tangákat?

Asszonnyal megyek annak meg egy kamionnyi ruha kell egy hétre is
oldaltaska minek? ha a motor ottvan mi mas kellhet?
Bazzeg nem motorral megyek nem fér erre oldaltáska
Pécs
valki nem szekszárd környéki?
ja a vallam mar rendbe csak meg mindig varom hogy fizessenek a rohadekok, jovo hetvegen en is balatonon leszek tolem gurulhatunk ott is
Most miért mondod

Jövő héten nyaralok, de utána már mehetnénk egyet, te is már megjavultál nem?
jovan latom meg mindig homar vagy kacsa
pereckirály. Mielyen gumit használsz? és mekkora nyomással. városi motorozásnál.
köszi srácok a segítséget . azt mondták nekem hogy a kawák alapba hangos zögös motorok, na ez nálam iogy van mert nagyon halkan de lehet mindenhol hallani csörgést, akkor ez normális? Milyen olajat használtok bele és mennyit? "krézidzsó" ha olvasod akkor légyszi mondj véleményt. köszönöm mindenkinek
Persze ezt te érzed.
De várd meg a joet az a nagyokos ilyenekbe, meg neki volt egy viharvert 2003 as 636-ja is
A gyári 15/40. Nekem 14/43 van most fenn. Lehet érezni a különbséget! Viszont a végsebesség hamar elfogy! Ringen meg a városban fasza! Hosszútávon már más! A 130 as tempóhoz is forgatni kell a gépet! Ez fogyasztás szempontjából nem épp ideális!
tehát akkor ha elöre 14 eset rakok azzal már jelentösen változik a gyorsulása?! nekem az elég volt hogy 14/40 es volt mert 3. ban is emelte az elejét de mégsem kajált sokat 5 l el elmentem vele 120 on . nem vagyok aza nagyon tépös egykerekezös fajta, de ha erösebben huzom akkor érezzem.(crazyjoetol várnák véleményt
ilyen kell nekem is, bőrruha alatt milyen prímán állna
szerintem 15/40 a gyári mérete. Kell neki az az egy fog sőt hátra tehetsz 42-est is akkor lesz bika ereje, de erről kérdezd meg a krézidzsót
Sziasztok. érdeklödnék h mekkorák a lánckerekek a 2003-as ZX636.on? Gyárilag persze. mert amikor most lecseréltem 14 es volt rajta elöl 40 hátul. amit kaptam uj szettet abban 15 ös volt az elsö és azzal az 1 foggal elszált belöle az erö. Legalábbis ahogy én érzem, sokat elvett. tudtok mondani valamit h nektek mien vagy mit ajánlotok. köszi!
van egy lakk fekete Shoei Raid 2őm Mes (57,58as méret) újszerű állapotban 40 pénzért
jó bukó kérdezzétek Joet
Nem akarok megválni tőle , jobban tetszik így mint feketén
Mit kérsz a színrefújt hasidomért?
Látszatra nem, de más az áteresztésük, méretük.
Lehet nagyon fojtotta az olajpumpádat, de ezt csak akkor veszed észre, amikor má beszart.
Én mindig hf-et veszek.