Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kérdésre válaszolj Teee.
ertem,köszi a választ,ha van meg ilyen ismerosod szolj:D
"most a sorompótól visszább nyomja" Milyen business-ben utazik a daddy?
én nagyon olcson jutottam hozzá mert akié volt az nagyon meg vlt szorulva,780- ba vettem
mivel te vtal az elozmeny,igen te
sorry
vagy Én?
Nem. Én.
Én?
üdv!Mennyiért jutottál hozzá a gyönyörűségedhez?
véleményeteket kérdezném: A PIRELLI Dragom Supercorsa pro gumirol
crzyjoe köszönöm az infot .
ha meg szeretném tudni hogy egy öninditó relé jó e vagy sem, azt egy multiméter segitségével hogy deríthetem ki?
freon mama
Hogy hivják nagymuterod?
Igazándiból a 100 rugós telómat csak a legközelebbi barátaimnak adom oda és lássuk be legyünk mi akár még jóban is azért a barátság szó nem igazán használható a kapcsolatunkra. Legjobb esetben is haverok vagyunk. Viszont ha szerzel egy telefont ami futtatja a programot akkor az 5Hz-es GPS vevőmet szívesen kölcsönadom. Az csak 15 pénz. Vagy szólhatok a Gtomminak, hogy adjon egyet kipróbálásra.
Amúgy meg hogy adnám már oda ha soha nem vagy kint a ringen amikor én is?
ecce má nekem is felrakhatnád ezt a körelemző csodatelódet..
Köbláb.
MPH
Freon. Láttam érdeklődsz te is a karbon cápauszony után. Fogsz venni-e ötezeré?
Az max. 160 GPS-el mérve.
dehogynem, ott csápoltam a gyerekkel, az asszonnyal és a kollégákkal... sajnos csak kocsival tudtunk menni a gyerek miatt...
miért?
freon véletlenül nem voltál te Székesfehérváron a I F.A.M.E. kupán?
én meg az vagyok ,,és fingom sincs..15 ös a gyári kerék..tehát illene azért azzal is mennie..és hidd el megy is..a 14 essel jobban kiforgott ugyan de csak a sebességérzeted volt nagyobb a valós sebességed nem,mint ahogyan ezt Freon elmondta.mondjuk nem tom milyen motorod van/maj minnyá meglesem/,de egy gyári kerékkel pl a 2004 esek 274 et mutattak ,a -1+2 vel pedig 293nál durran le a 6...persze óra szerint,,mert ddt minnyá pofánbasz hogy ne beszéljek hülyeséget.ettől függetlenül:igen ,lehet hogy lasabb egy nagyobb első lánckerékkel a motor mert nincs powa kipörögni..