Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen gummám van és kurva jó! Csak borsos az ára
Pirelli Diablo Corsa III-ról volt szó a 35412-es hsz-ben, személyes tapasztalatom nincs vele, de nagyon sok jót hallok róla ( nem újságokból ) de bocsi tényleg nem volt egyértelmű.
Amugy a debreceni barátom elért akinek valami fék cucc kellett 03-04 636-ra?
lehet, nem jó nyomáson használtad, és azért melegedett lassabban. Amúgy az utcaiak között a Michelin parádésan melegszik... a Supercorsa melyik vállfaját bálványozod? Dragon Supercorsa? Diablo Supercorsa? Mert az sem mindegy? Nem kötekedni akarok, csak fogalmazzunk precízen... az utcai gumikból pont a pirelli és a conti melegszik lassabban... főleg a Conti... aztán ott a nyomás, a vezetési stílus, a motor, a felhasználás körülményei....
szerintem egy nagy rakás szar esőben semmit nem fog 5000, max 6000 km egy garintúra és a supercorsához ne hasonlítsuk.
ez így kicsit erős, mert 05-ös időt is lehet vele karcolni a ringen... a túra, eső és téli kapacitása pedig szenzációs. 10 700 km-et mentem el egy szettel, esőben. hóban, fagyban, pályán és brutál jó volt. Még nulla fokban is melegszik! ennyire fos
pilot power az fos
asszem 500le vel , , , , , , , , vagy 1000 tököm tudja , , .
dobtam mailt...
Semmivel kb.
Gyári adat 1-2 le vel lehet több
és az mennyivel erősebb sima 600asnál?
bizony ám ,hogy tévedsz mert 2002-ben már csinált a Kawa 636-ot .
már rájöttem bocsi
Meg mondom őszintén nem akartam gumit venni egészen addig amíg kb egy 4-5 cm szög köbe nem szólt .
Nekem nincs semmi bajom a Michelin-nel sztem bazi jól tapad hamar melegszik sztem. De abban biztos vagyok,hogy jobb mint a Bridgestone meg a Metzeler legalább is az én vezetési stílusomhoz jobban passzol.
tévedsz
bocs hogy okvetetlenkedek de a tied sztem 599 köbcentis...
attól hogy van rajt egy 636-os matrica még nem lessz 636os
Én úgytudom hogy 2003tól van és az már nem így néz ki.. de javítsatok ki ha tévedek!
köszi mindenkinek!

Zoli nem találom azt amit mondtál! igazából nincs is olyan amit megvennék! Lehet így nem lesz motorvásárlás egy db-ig!

go sokkal jobb gumi! olyat vehetsz! miska egy szar felejtsed el!
Mi a véleményetek a Pirelli Diablo Corsa III-ról megéri az árát tud annyit mint a Michelin Pilot Power vagy többet?
Supercorsa. Elől 1.9 hátul 2.5 de én mostanság mindig utassal közlekedem!
Szasztok
Mi van Janou84 motorjával lehet már tudni róla valamit?
LieBiNG hallgass ddt-re sztem az alapján amit elmondott az eladó hülye lennél már bocs ha megvennéd ( de tudom,hogy nem vagy az ).
Nincs ezzel semmi gond csak nem kell megvenni.
libling, sos-benhíjjá fel!
Igen, de a legelső 2002-es modell.
szevasztok!
Ki mit tud róla?
ma voltam megnézni az eladó eléggé tukmált, nem esett semmi baja bla bla kitolattam aztán látom el van dőlve bukógomba generátor fedélen apró karcok meg kormány súlyon, majd mondja 60.000 verseny lánc nagyon tuti ránézek jobban full hátul van a kerék már és a lánc így is laza tehát kuka! Balos telószárból szó szerint ömlik az olaj! első fékbetét elég sovány! hátsó gumi full kuka kopás jelző, ezeket említve annyit mondott amiket felsoroltam 100.000 kb de annyit nem engednek felejtsem el! kicsit vicces! Tény nagyon jól felszerelt gép! Majd jöttek láncra megkapom a legnagyobb kedvezményt bla bla meg is csinálják!
Joe Te lehet jól ismered a gépet mert pályáztak vele!

Vki tud róla az jelezze, előre is köszönöm!
töltsd ki az adatlapod
hali van valakinek 2003 as 636 ra üléspupja fölösbe ?