Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazdmeg...voltunk kint meg utána Mikén is láttam is egy e39-et de nem vágtam hogy ti vagytok mert egyből mentünk is el...na majd legközelebb
értem... Csak valami ilyesmi kéne
valakit érdekell komplett idomszett 2001es zx6r-re? nem gyári fényezés de szép (2-3 helyen kicsit megrepedezett a festés)
ha van érdeklődő mondjon egy árat és elgondolkodok rajt...
...HM..szeretett gyors motor két kulccsal 0 vizsgával...felejtsd el..drága..
én nem hozok be cuccokat max kpl motort..ebben keresd Alexet öööö Mr Tanakát..ő segít ezügyben..Ő Mr Ebay
Hali! Crazy ezt mennyibe tudnád behozni ?(+egy Wiski http://cgi.ebay.co.uk/GP-Style...)
találtam 1 dbot ami jó lenne

1
www.ebay.co.uk.
www.gumtree.co.uk
és még keresgess oldalakat.nézelődj
oké akkor mennyit kell leszurkolni ott egy ilyen motorért hogy megvehesd? milyen árban mozognak? Csak hogy mennyit kell összegyűjteni hogy érdemes legyen már nézelődni.
nekem nem kerül pénzbe hogy behozzam
az ár Joe Az érdekelne.
Magyar rendszám meg ilyen hülyeségek nem kellenek...
behozni be tudom..meg megvenni is..van e-bayes számla stb..
a behozatal + mennyibe kerül ott. Tehát fullba mennyibe jönne ki kb
magát a behozatalt?vagy hogy mibe kerül ott?
akkor onnan kell szerezni majd... Mennyibe lehetne szted megoldani majd Angliából a behozatalt?
tele a kinti piac vele..angliában legalábbis
ilyen évjáratú kell majd nekem is... csak zőőőőd

pedig lassan jöttem..csak gyorsan mentem


Joe!
Jó volt hallani tegnap egy Kawát... Szép hangja volt Már messziről hallottam
ezt általában nem szokták megbánni az emberek....mert aki csak azért cseréli le hogy nagyobb legyen és jobban menjen ....azok általában elpatkolnak..
én a röpke pályafutásom alatt még nem éreztem hogy ki tudnám motorozni a 600 as adottságait...
de mit jelent hogy jobban megy?260 helyett 290 a jobb?vagy 3.2 mp helyett 3.1 et gyorsul százra?
Hellóka!Raptor dobom van és én már így vettem hogy rajta volt!
hali kérdezném h mien dobod van és mi volt az ára? köszi
van olyan köztetek aki ugy adta el a mociát h csak azért h nagyobb legyen és jobban menjen? MEGBÁNTÁTOK-e ha volt ilyen!?
amugy 1M a legalja.
most érdeklödés miatt kérdeztem még jövöre tartanám meg mert akkor kategoriát akarok váltani . csak jövöre lessz rajta üléspup meg versenyplexi.