Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg valaki keres ruhát, csizmát bukót stb (idén már nem lesz motorom):
Amugy pedig arctalan "barátom",volt érvágás az életemben olyan amiről Te álmodni sem mersz-amibe akár önhibámból ,akár hibámon kívül kerültem-mindenképp egyedül mászok ki és oldom meg.Felvállálaltam minden olyan dolgot, amit magam okoztam magamnak és soha nem bujkáltam arctalanul furkálódva,mindenhova odamentem.Hozzád is odamegyek ha ezt kívánod..mondd meg, hogy hol van ez-te...........-/és ide kellene a jelző amit rád használok,de nem teszem/.És ha Te egy nyilvános fórumot próbálsz kihasználni arra, hogy magad felvállalása nélkül mocskolódj,az csak és kizárólag téged jellemez.Legyen vér a faszodban és keress meg,ha egyáltalán ismersz.
ugy értelmeztem, amit magad mondtál,hogy a vadonatuj bukósisak amit barátnőd már használ arra igényt tartasz-legalábbis ezt mondtad vagy rosszul értettem hallottam?telefont meg feltalálták ha beszélgetni akarsz-tégy igy remélem túl vagy a rossz napodon...szóval ha valamit mondani akarsz köpködéshez nekem már nincs nyálam,és okom sem a csulázásra.És igaz:per pill épp jövök egy idomfényezéssel..abból a néhányból amit már vittem,de hát eddig mind ki lett fizetve-szóval remélem ma már valóban nem menstruálsz na hijjá fel ha már nem érbrussolsz te csülkösbablevesselhitegető
talán mert lehet te is másik kabátot vettél fel akkor...félnivalóm pedig nem volt hogy odamenjek.de reméltem hogy ezt a témát már lerágtuk..legalábbis igy távoztunk el egymástól.ellenben barátodnak szólj már hogy rajtam keresik azt a stóc gumit amiket elvitt tavaly,nekem már nincs meg az elérhetősége.
pff.erre most reagálnom kéne,,,de nem igazán tudok...kicsalt..vamzer..motorlopó ..besurranó..Csak nem valami vaj van a füled mögött hogy az arcodat sem vállalod.. mert másra nem tudok gondolni.Ha ennyire ismersz nyilván tudod az elérhetőségem és hogy hol találsz meg-súgd a fülembe a bánatod--gondolom ott és akkor más lesz a helyzet..
Pohit meg ne bántsd,még egy körre sem adta oda
patentfasz vagy mi vagy.
arc nélkül itt ne pofázz.
Ahol a crazyJoe megjelenik ott mindig baj van/volt /lesz!az egész "ember"egy neveletlen trágyadomb egy kiforgatós magát mentő senki!Azért jött ide a sportmotorra,hogy megéljen!Dolgozni kéne elmenni,nem embereket lecibálni,másoktól,családoktól kölcsönkéregetni és nem visszaadni!nekem 3 gyermekem van és kicsalt pénzt,persze a mai napig semmi!crazyJoe,már lassan nem lesz senki aki itt szóba áll veled!MI LESSZ A KÖVETKEZŐ,A MOTOROZZ.HU?!Már ott is tudják "ki" vagy!Egy nap eljön az az idő,mikor péppé vernek és a saját foslevedben fognak belefolytani,mert megéremled! ! ! !Magadat mented ahogy csak bírod,magyarázkodsz és mindenkit átbaszol!De ezt visszakpod hamarosan!Akár csak a vamzerségedet is,hogy besúgó vagy a rendörségen,hogy béké hagyjanak a stiklijeid miatt!Szerintem költözz el innen Vácról!Talán az izzó lávába nem mennek majd utánad,te besúgó,besurranó,motorlopó csótány!
Biztos vagyok benne, hogy bármelyik márkásabb fékfolyadék megteszi. 1 hónapossal nem lehet ilyen gond. Más a baj.
dobjál bele Galfer 5.1-et vagy Motul-t, abból baj nem lehet...
meg igen, bocs, hogy még nem reagáltam, de már dolgozunk az ügyön!
Mivel nemsokára úgy is találkozunk, jön velem a Henrik is és akkor személyesen át tudjuk beszélni a dolgot. Vagy jössz esetleg záros határidôn belül Pöstre? ha igen akkor még hamarabb sínre tudjuk tenni a témát!
Maga az alapötlet nem rossz és kivitelezhetô!
vektoros? az milyen? am igen kell sztem ha annak alapján lehet csináltatni..
freon

Küldtem mailt tegnap vagy mikor... megkaptad?
VALVO 5.1 van benn 1 hónapja (az nem baróka,vagy mi ?),
de már L is fogyott a sorozatos légtelenítések miatt....
Vagy Motul 5.1 -et vagy RBF 600 vagy RBF660 -at gondoltam.....
Utóbbi 2 között mi a túró már a különbség ?
van vektoros logóm mind a kettôbôl, ha elviszed egy matricavágóhoz, akkorát és annyit csinál neked, amennyit a pénztárcád elbír...
szólj, ha kell!
Igen, valóban volt vér a pucádban és oda jöttél hozzám. Valóban nem arcoskodtál és igen tiszetelettudóan és távolságtartóan óvatos voltál. Abszolult nem hasonlított a hangnemed ahhoz amit itt a fórumon megengedtél magadnak. De ezzel a legtöbb ember így szokott lenni mikor szemtől szemben áll velem. Jó motorozást Joe.
helló!
NINJA és ZX6R matricája nincs valakinek eladó?
Akkor nem szóltam semmit...
Jó motorozást vele...
előző gazdája érezte a témát.
én is motorozni akarok most már...
e miatt azért nem parázok, mert most volt szerelőnél mert előtte is volt vele kis para 3 csoki össze is égett mert fasz voltam és nem méregettem, de most majdnem át van húzva az egész motor ujra 100%ig leszigetelve minden duplán szikszó meg még zsugorcső is rá van húzgálva.
Vigyázz ezzel az akksis dologgal, mert nekem emiatt lefüstölt a Gixerem... mármint a vezetékei...

Méresd ki a gépet multiméterrel, mert az akksid lehet, hogy új, de bmármi lehet zárlatos, vagy bármivel lehet gebasz és azt nem veszed észre....
Nekem a fesszab vágta szét a dolgot, vagy 2 szabadon lógó vezeték...
vatta új, ha rámerek multiméterrel megvan a faszültség aminek meg kell lennie ráadásul ez 9 Amperes a gyári meg 7es.
azon gondolkozom még hogy az akkunak a saruja el van szennyeződve vagy tudja a fasz.
Lemerült az aksid.
nekem is lenne egy kérdésem
ráadom a motorra a gyújtást elkezdenek faszán világítani a visszajelző lámpák ahogy azt kell, indítanám és semmi. indítás közben a visszajelző lámpák kicsit elhalványulnak és semmi nem kerreg, nem is forog az öninditó. mi lehet a para? én az önindítórelére gondolok hogy kontaktos, mert nem is ad hangot semmilyet se. 98as hondáról van szó karbi miegymás nincs tulbonyolítva az elektricska...
szerintetek?
Meglesz,remélem.
Van egy ilyesmi szerkezet a faridomon. 2 csavar rögzíti, viszont azt nem csavartam fel, gondoltam előtte beindítom,remélem ez lesz.
köszönöm szépen!