Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy meg kapjátok be , senkinek nemvolt indexre tippje, úgyhogy rendeltem a nagyvas.hu-ról . Elektronikát meg összedobok hozzá én.
Ha kész lesz és működik akkor akit érdekel elkérheti a kapcsolási rajzot
Engem komolyan érdekel!
Mennyit engedsz a feléből?

ahha. én arra gondoltam h 1050000be hirdetném azt ha valakit komolyan érdekel akkor lehet alkudni valamennyit. Azért köszi,
Csoki minden kawa tulajnak.
elekrola: Megyunk ma ki gyorsulasra a szokasos helyre mert tesom jon be es a BMW-t leakarja rugatni parszor. Ha kint leszel a szamom tudod csorizz meg.Csoki
Kicsit összezuhantek a dolgaim mostanában...
Tiszta beteg voltam, hogy nem tudtam menni.
meg..má utánajártam a csőnek többi meg megvan
Akartam má véled is tárgyalni! megcsináljuk a fékemet? Augusztustalan minyá ittvan!
talán nézd meg.
Mér? Nemértem
jo az iwiwed
szőrös lábbal?
reggel, rövidgatyába, 10 esen, észnélkül, az ezüstel?
jönni-menni?
ahogy neked jó... de csak kb. 1/2 7ig leszek otthon. Utána Pesterzsébeten leszek megtalálható barátnőmnél.
legjobb.de ha gondolod..este leugrom érte..közelben leszek.
az eredetit küldöm
ok..scanneld szépre
Szia,

75e környéke.
Crazy papa!

Elküldöm ma a végzést pecsételtetve, aláíratva.
Nagyon maximum.
900-950
2003 9. havi 2004-ben használták elösször. friss müszakiuj olaj olajszürö költségmentes állapotú.
Hali. kérdezném mennyit adnátok a mocimért? ami nem látszik az adatlapon: elöl 90%os brembo verseny fékbetétek hátul gyári, nagyon jó állapotú tárcsák, teljesen uj lánc láckerék hátul 80%os pirelli dragon supercorsa pro gumi elöl 40-50% os pirelli diabló corsa3. 34000 km van benne, a kipufogó átvan alkitva ( levan vágva belöle 10-15cm) + 1 skorpi és SCORPION felirat van belegravirozva, most lett felpolirozva a dob és kapott egy saválló bilincset. amugy minden gyári eredeti. érdeklüdés miatt kérdezem de azért fontos lenne Köszi
mi tortent veled kedves baratom nem voltal a markakupan,es hianyoltunk
Szia!

Lábtartót mennyiért szeretnéd adni?