Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok hejj!

Bassza meg elhagytam ma a hátsó balos indexem lifegett az a dög már rég óta de most le is repült, szóval itt az ideje LED-esre váltani.

Van valakinek tippje hol lehet ilyeneket jó áron beszerezni?

Éjcakás vagyok, szombat reggel 6-kor végzek.
Péntek 22:00?
Fingom se sincsen.
Valamikor bevaszunk?
Ha má nem motorolunk sosem.
Muja kik ezek? Nem figyelsz? Nem fülelsz? Teljesen alkalmatlan állapotba vagy! Kész vagy! Belépő pálinkát nem kaptunk! Nem? De!
Hello. Nekem lenne egy üléspúpom eladó Zx6 RR 2007-2008-as-ra való.Egyszer volt a motoron. 25 000 ft.ZÖLD
ja amivel be tudod álítani a húzó illetve a nyomó erőt
kupakot
ja és zx-6r 2003-as a vas
heló!
a lengés csillapítóm tetején szeretném a kupakot cserélni és kellene egy robbantott rajz hozzá mivel, nem egyszerű kicserélni.valaki tud ebben segíteni?
hát halkabbat semmi kép de azért fülsüketítőt sem,szeretem a nagy hangot
Hangosabbat vagy halkabbat szerenél?
Gondolkodóban vagyok mert rossz üzletet nem akarok csinálni,meg még nem is hallotam a gép hangját leo vincivel,hogy vajon milyen lehet,az enyémnek sincs rossz hangaj csak mondom azt mondták ha tömetem akkor jóval csendesebb lessz,és azért így sem olyan vadálat mint egy két gépnek,de viszont jó hangja van nagyon.
Perecnek van asszem! a te kipufogódat eladod?
Sziasztok!

Ti milyen viszkozitású olajat javasoltok a Zx első villájába?
Gépkönyv szerint SAE10W-set ír, amit be is tartok, csak ti hátha tudtok valami jó tippet!
Előre is köszi!
Köszi az ajánlatot de nem akarom annyira túlzásba vinni a kéket,inkább egy összekötő csövet szerezz kipufogóhoz
hasonlóan tettem...mert még menthető volt....sajnos nem annyira pikk pakk ugyanis fájlsérült volt a felvétel.de helyrehozzák
Inkább ad át valakinek aki ért hozzá. Átmész a szomszéd 16 éves sráchoz (már ha van ilyen) és garantáltan pikk pakk megcsinálja.
*szebbé tedd ezt az amúgyis gyönyörű gépet nem megy az írás/fogalmazás
Szia Pityu! nem a kérésedre írok de hátha érdekel a dolog h szebbé tedd ez az amúgy is gyönyörű gép! szal van kék sarok védőm és váltó rudam (crazy-től) de nekem nem kék a gép ezért nincs rá szükségem ha gondolod ír egy mailt (adatlaponon lévő címre) és megdumáljuk!
van valakinek itt kawasaki zx636r 2003-2004 esen leo vinci karbon ovál dob a gépén,mert ma néztem egyet és nagyon megtetszett ugyan a tompító az a kis cső nincs benne,meg kéne egy összekötő,de jó árban lenne.Nem tudom vajon jóval dúrvább lenne a hangja mint a mastekem nek.
kidobtam