Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy mit kell vele csinálni? Lehet nincs rádugva a vezeték. Lehet, hgoy ki kell cserélni.Passz
Az nem borulásgátló hanem borulásérzékelő. A gixxeren a hátsó ülés alatt volt egy kis szerkezet amiben van egy golyó. Ha a motor eldöl akkor kiesik a helyéről és a motor leáll, hogy ne sérüljön a blokk.
Van benne egy érzékelő, ami leállítja a motort, ha az eldölne vagy felborulna. Hogy pontosan hol van benne azt nem tudom. Valahol az orrában lehet, vagy az oldalidom alatt.
Kitámasztón működik egyedül.
Hol nem tilt le?
köszi, de mi is az, mit kell vele csinálni? Ez az első nagyobb motorom, ha őszinte vagyok veled, nem is hallottam még ilyenről
Dolgozom de a babym othon lesz
Hello!

Szerintem a borulásgátlóddal lesz a gond!
Sziasztok.

Véleményetek szeretném kérni.
Kawasaki Zx6R "05 motorom van. Ma cseréltünk benne vázat mert sérült volt.
Következő a jelenség: Beindul, kitámasztón jár a motor, veszi a lapot, viszont nem tilt le, noha nem is ez a gond, bár valószínüleg összefüggésben van vele.---hanem amikor ráülök és vízszintesbe van a motor, leáll. Akár meddig járatom kitámasztón, rendesen bemelegítve, ahogy az ellentétes irányba döntöm, leáll.
Mi a meglátásotok?
Holnap du?
Mudzsahedzsiz! Holmap de? Neked joú? Vagy ha nem akkor is!
Sziasztok! nem tud valaki használt olcsó pálya idomot? 03-04 636-ra? (lehet új is de ocsóóó )
Most kaptam egy olyan infót, hogy az akksi lesz a ludas...
Egy srácnak ugyanez volt állítólag,... volt gyujtás, lámpa, műszerfalvilágítás és rajta FI hiba...és nem volt ereje az akksinak a kis motort meghajtani...
Lehetséges ez szerinted(tek)?
Igaz, hogy amikor ráindítottam, akkor a 2.-3. tekerés után elgyengült....
Remélem, hogy csak ennyi a baja!

Köszi az eddigi és az ezutáni segítséget is!
Vágom. Én egyszer miután levettem a tankot elfelejtettem visszadugni az AC pumpa kábelét és 10 percig csodálkoztam, hogy mi van
Szeeva break11!

Az exupvezérlő nekem ki van kötve már fél éve, sőt még a bovdenek és a motor is ki van szerelve és komputerben is ki van kötve az a szál, ami ennek dobja az FI hibát. Szóval biztos, hogy nem ez a probléma és az Exupos FI hibától beindult a motor, ami meg most van az a benzinpumpa, vagy mi motorja szerintem, mert az nem akar dolgozni és enélkül meg a motor sem indul be....
Hali, az exupvezérlő motorod rozsdásodott be, és nem tudja elvégezni a self-tesztet indítás elött, ezért ég az FI lámpa. Ezt a mechanikát a farokidom jobb hátsó részén találod (bekarikáztam pirossal, hogy hol találod)
Peppe pedig az uradat várja, hogy visszaadja a 100ezremet amivel tartozik. Nem akartam ide be írni, de ha ti így akkor én is.
Ha Hringre van pénze, akkor legyen arra, is hogy visszaadja a tartozását.
Ennyi.
30/270 82 34
Üdv Srácok!
Boccs a bepofátlankodás miatt, de gondoltam itt is megpróbálkozom, hátha tud valaki segíteni attól, hogy nem márkatárs fórumra írok....

Reggel melóba indulva NEM INDULT be a Gixerem ( 600 K7 )....
Gyujtás ráadásakor az a kis bovdenes motor nem nyekergett.... csak egy kicsi hangot adott ki és ennyi.... FI hibakódot ki is vágta a kijelzőre....

Ötlet valakinek, hogy mi lehet ez?
Hétvégén szarrá áztunk és még otthon is állt egy kicsit a motor esőben.....lehet az szerintetek, hogy valahová víz folyt be és ott kicsit megszorult valami?

Köszönöm előre is a segítségeteket!
az iwiw adatlapon rajta van a telefonszámom
Sziasztok!Bocsi hogy ide írok,de a Peppét keresem/igen erősen Szeretném ha végre visszakerülne a bukóm lassan 1 év után,akár felkész állapotban is.2 hét mulva megy az uram a H ringre légysz küld el vele szeretnék már motorozni
Képet persze, hogy kiverd rá

Sajnálom, remélem azért még hqllunk róla.
nem is rossz ötlet... mutass róla is képet
Amúgy semmi hír...
Persze következönek már a nőm kellene

Egyébként neked bármikor oda adom a mocit. Tiedről még mindig semmi hír?