Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet megválok a kis bringámtól
Összehasonlítás képpen:
Ha jól látom akkor ez egy 95-97-es modell!Ezek ha jól tudom gyárilag 98-100 LE-sek!Ha kicsivel többet szánsz rá akkor 98-99-ben motor és idomújjításon esett át.Ezek a modellek pedig 107-108Le-sek és szerintem valamivel pofásabban is néznek ki!De ez az én véleményem!Kinek melyik tetszik!Izlések és pofonok!
Egy hülye autós(NŐ) nekem jött. Kurv@!
Jogsival!
Nah az remek, jó ezt hallani Akkor hamarossan rápróbálok egy ilyen gépre, csak az a kérdés méretben jó lesz-e nekem Majd kiderül
Srácok, ha minden jól megy köv héttől közétek tartozom :)
Kibaszott jó motor! Kényelmes! Nem eszik sokat! Elég erős! 108 LE Ja és szép is!
Nekem 9-es van!
Hello mindenki
Ha esetleg van itt olyan ember aki ilyen zx6-ost hajt, pár infót mondhatna a motorról. Tudjátok a szokásos dolgokat (mennyire megbizható, tipushibák, alkatrészellátás, fogyasztás, kezelhetőség meg minden ilyen okosság....)
Előre is köszönöm
Nekem pont fordítva volt.
"A"-val vezettem, de 25 kw volt papiron a motor.
Nekem lesz.
hogy sikerült beparkolnod abba az árokba tesó?
na látod.hülye kérdést tettél fel! vagy hülyéknek?
Én nyomtam jogsi nélkül is
Ment úgy is
megy az jogsi nélkül is csak kell bele tankolni
van olyan közületek aki 25 KW-os jogsival hajtja a ZX-6R jét?
Nekem is AGV-m van.

Semmi baja.
Azért nem flangálnak shoei-ba meg arai-ban mert nem mindenki tud százezreket kiadni egy sisakra. De hidd el, nagyon sokan lecserélnék a sisakjukat egy arai-ra ha tehetnék...
De nem csak ezek a jók. Nolan, Suomy, Schubert, stb..ezekből is lehet választani, illetve ha kicsit megerőltetném magam, kapásból 10 márkát fel tudnék sorolni ami jobb mint az AGV (azonos árkategóriában)
Azt hogy szar egy kicsit! Stealth Persze csak hangos!
Ismét nem vennék AGV-t!
Persze nemtom milyen kellene Talán Shark...... bár abból is csak az S500 volt rajtam. De az kibaszott szar! Mint egy fadoboz
Változás? maga lesz a mennyország.
Erőssen cáfolnám a leírt szövegedet!Az AGV-k nem szarok!Ezek szerint még nem volt rajtad igazán szar sisak!Testvéremnek AGV Airtech Rapid (60.000-) van és semmivel sem rosszab mint a haverom 158.000HUF-os Shoei-ja!Mindkettőt próbáltam és egyik sisak sem zár légmentesen!Még szerencse!Minden sisakba szűrődik be menetszél zaj.Lehet valamelyikbe kevésbé lehet jobban!Az autókban is ugyan ez a helyzet!Valamelyikben jobban és valamelyikbe kevésbé szűrődik be a menetzaj!De mindegyikbe beszűrődik valami!Rengeteg motorost láttam már és rengeteg nem igazán a Shoei-Arai márkákban flangázik!Akkor ők mit mondanak?Lehet éppen nem érnek rá ücsörögni a gép előtt a sportmotor.hu-t böngészgetve!
Na mind1.
köszönöm a segítséget mindenkinek... Akkor az AGVről lemondtam... elég sokan szidják... Sztem így akkor inkább veszek HJC-t mert ott van 1 ami tetszik is A Suomyval az a baj hogy S és M közé eső méretű a fejem. Szal az L nem lesz fasza. meg újat szeretnék.
Amúgy most ilyen Tornado szintű sisakom van szal kiváncsi leszek a változásra
Én tudok adni egy Suomy Spec-1R-t használt L-es méret, zöld festéssel.(Airbrush)Plexi karcos, de mivel te úgyis sötétet akarsz rá azt kidobod.Egyébként nem zavarja középen a látómezőt.30 pénzért elviheted.
Ja, 2 szezont ment.
ha érdekel shoei xr 1000 akkor tudok neked olyat 80 papperért,csak fel kell érte jönnöd.
Janou84: AGV-t semmiképpen se vegyél! A high-end kategóriája lehet hogy jó, de a közép nagyon gagyi...főleg az Airtech. Havernak olyan van és nagyon szar. Szelel, hangos, stb stb.. Ellenben a HJC-k elég jó ár/érték arányúak!