Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen xxxx csillag de az AGV Airtech is 4x és a ráadás a Shoei XR 1000 csak 3x!
benéztem 4*-ot kapott
Sziasztok!

Mostmár eldöntöttem hogy HJC FG-15 DRACO sisak lesz, de veszek hozzá iridiumos plexit hogy kinézzen valahogy Azt nem tudjátok hogy mennyibe kerül egy kawás bőrdzseki a hozzá való kawás bőrnadrággal? meg persze hogy hol lehet kapni, mert így neten csak ilyen expressz, apronet meg ilyen hülyeségeken találtam.(protektoros) Meg majd vennem kell egy kawás kulcstartót is
Az nincsbocsi.
Ne hegesszem meg? Szivességből! Ez a szakterütelem! No1! A sajátom is hegesztve van!
Jobb első lábtartókonzolod 98-99-re esetleg?
Ha jól tudom ugyan ez kell 98-02-ig zx6 és 9-re.
Van felni és hűtőm is,
Neee csak azt a frankó nacit neee
Küldtem!
Ha rám halgatsz vidd be a mocit a kawához! Olyan árajánlatot rittyentenek(mercáfolhatatlan).....$$$
$$$
Na meghát az a fekete szin furcsa
Tengelytávot kell mérni.
Nekem is szűkebbnek tűnik az enyém, de a tengelytávom stimmel, nincs is vele gond.
Üdv mindenki!
Lenne hozzátok egy kérdésem. Régóta hirdetnek egy fekete zx6r-t, egész jó áron. Viszont nekem valahogy picit furcsa az a motor. Mintha az első kerék kicsit közelebb lenne a hasidomhoz mint kéne? Lehet csak optikai csalódás, megnéznétek Ti is? itt a hirdetés:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Kösz
i!
Ja látom
Szeva 6-osok.
Rég nem voltam a fórumon kivel miujtörtént?
Zdobrotka, látom túl élted a multkori pályázást jó volt?
Még mindig nemtettem magam túl a ringi eseten.
Látom vannak uj motorosok itt, most a sisakrol megy a vita mind szar mind, én maradok a 40-eft-os HJC-nél
ha elfarkalja a zsoké ojan mind egy mijen van rajta,szél zaja meg mindeggyiknek van 200-körül nincsenek csodák.
Holnap megyek át gödöllőn.
Ha otthon leszel, írd meg a cimedet a zdobrotka@citromail.hu -ra és kiugrok érte.
Nincsen nagy gond.
A hétfői túrára indultam volna, csak éhes voltam és hazaugrottam csirkepörköltöt reggelizni.
A ház előtt az utcán hagytam a motort, a szembeszomszédomnál vendégeskedő ember pedig nem látta és
kiparkolás közben beletolatott. Én csak a csattanást hallottam és láttam, hogy el akar indulni az ember.
Egy másodperc múlva már ki is téptem az ajtaját és cibáltam ki az embert. A "megtérítem minden kárát" szöveg kicsit megnyugtatott és abbahagytam a ráncigálást. A motornak csak a szokásos eldőléskor fellépő problémái lettek. A fejidom a tükör mellett 3-4 cm-t megrepedt, a tükör a külső oldalán karcos lett, a lábtartó konzol eltört, a kipufogón pedig hélyat kell cseréltetnem. ezenkívül a jöbb oldalidomot is fényezni kell. A bukógomba gyönyörűen megfogta a dolgot. Pénteken volt a kárszakértő. Rendes csóka volt, hát meglátjuk mit mond.
Mi történt?
Micsoda? Mi történt?
Nekem meg lejárt a műszakim
Max buszozok Küld el a címed!
perec.
Van nálad egy nadrág.
Lassan bérleti díjat fogok szedni.

Nem mondom, hogy mostanában kimegyek érte, mert leamortizálódott a motorom.
Itt kérdezd meg! Talán. 20/974-5559 Vecsési bontó
Elég ócsó
Sziasztok,

nincs valakinek elado 2005-06 ZX636R (talan a Z750-e is ugyanaz) elso felnije es hutoje? nem baj, ha nem patika, de hasznalhato legyen, ne hulladek...

koszi
N.
nem tom még mi lesz,csak ugy érlelődik ..annyira megszerettem mán
lehet h megbanod...perxe pacibol sose rossz van ..... Nemtom ki irta vagy hol olvastam-irta 1 csavo h R6al pengetett aztan vett R1et es total leromlott az ideje a palyan.....aztan eladta azt is es vett ujra R6-ot
eerdekes 1 dolog.perxe a TE dolgog .......
dícsérem is .ezért mondom hogy lehet. kéne egy 1000-es.bár évekig aszontam sose veszek
ha ma miert? ha szabad kerdenem.uugy dicserted ......