Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grt
Jaj bocs, hogy a szmájlikat nem írtam át. A pályamotorozás topicba már jó.
Na megjöttem a MERSZ-ről. Nem bántam meg, hogy befizettem a pízt. :wink:
A pálya állapota szánalmas volt. Tegnap óta csak a motorok takarították. A sikán szép fehér volt. :lol: Az első menet eleje elég szar volt mert minden körben volt esés. Vagy 3-an elestek. :?: Jé mondom még így is 2:14-et mentem. Elkezdtem csavarni neki és éreztem, hogy jobbak a kigyorsításaim. A 6-ik körben befordulok a célba lenézek és 2:06-nál járt az óra! Na ettől annyira megzavarodtam, hogy nem raktam fel 3-ba a mocit aztán meg előbb lenyomtam a mérőt. Így lett 2:09.99 de ez kézi méréssel csak 2:10.7 volt. De tána már jött egy egyértelműen 10 alatti kör. Saját mérő el 2:09.39 kézzel ugyan ez csak 32 a vége.
Ennek örömére le is jöttem mondom ezt ki kell pihenni. :grin:
A következő menetben a Vikingel (egy haverom GSX-R 1000K4-el) mentem fel. Gondoltam nézem, hogy megy. Na csak 2 körig tartott a vizsgálódás mert Zsolt egy B-Kingel vívott parázs csata után 150m-nél kezdett fékezni a célegyenes végén. :shock: Mondtam is magamban ha ezt a kanyart beveszi akkor 2:00-át fog menni utána. Hát őőő izé maradjunk annyiban, hogy a valószínűbb verziót futtatta le. :lol: (A gyengébbek kedvéért nem vette be az 1-es kanyart :wink: ) Mindegy mondom akkor inkább nem zaklatom hátha zavarja a jelelétem inkább próbáltam pár jó kört futni. Itt is volt egy 2:10.7 de a többi sima 11-15 közötti. A végén lefáradtam ezért inkább lejöttem.
Így, hogy 2 secet gyorsultam marha jó volt.
Névrokon ha visszaigazolnál MSN-en nem kéne telehányni a fórumot...
Perec!

Mi újság a 240-nel? Jött már valami róla?
Köszi, meglesz minden bizonnyal és csak only 4500 km mondjuk, ha M6-om lenne lehet én se olyan gyakran venném elő.
fúú,az szép,remélem én is találok majd egy ilyet jövőre v azután...sok balesetmenteset,ááá isten szép
1.230.000ft, Németországból, 2 hete, nem
elekrola te mennyiért vetted a gépet?meg mikor és hol? ,neten találtál rá?több kérdés nincs
Nem.
Ja, ami még lemaradt:
Néha elkerülő. Bükk, Mátra, meg itt a környéken. 24 vagyok.
Mikepércsi útra szoktál járni? Debrecenbe?

Nem hordom sehová szervízelni. itthon csinálok mindent. Az olajcserén kivül még nem kellett hozzányulni. Még csak májusban vettem.
A fogyasztás? 6 liter az alja, a többi meg ... Ezeknél a mociknál már nem kell nézni mennyit esznek
A gumi, az egy fos ami rajta van. Még a gyárija van rajta, BT014-es. Csúszik-mászik. Lassan cserés. De már itthon figyel a Diablo Supercorsa Pro SC1-es .
Olaj pedig Motul van benne.
Mennyi idős vagy? Hova hordod szervizelni? Mennyit eszik? Milyen gumit,és olajat használsz? Merre szoktál motorozni? asszem ennyi
Eléggé egy hullámon vagyunk hát igen jövő tavasszal lesz ebből leghamarabb motorozás...
Elég közel. Hajdúböszörményben.
de van egy gyönyörű motorod ez a 2004es 636 a legszebb az összes motor közül,legalábbis nekem
Se benzin, se pénz, se normális ruhám ez most nem az én hónapom ebből jövő tavaszig normális motorozás nem lesz... nembaj úgyis jön a szar idő. Merre laksz?
Nincs
Valamikor gurulhatunk egyet! Rendszámod legalább már van?
Shoei X-spirit design:2008 ár:185.000Ft (minden méretben)
Shoei XR-1000 design:2008 ár:94.600Ft (bizonyos méretekre sokat kell várni)
AGV Stealth design:2008 ár:75.400Ft (minden méret)
AGV Ti-Tech design:2008 ár:120.000-145.000Ft (minden méret)
AGV Gp-Tech design:2008 ár:143.000Ft (minden méret)
Arai RX-7 design:2007-2008 ár:180.000Ft-ig (minden méretben)

ha valamelyik érdekel bárkit szóljatok.
By
Szia
Még nincs meg, de az engem nem zavar hisz benzinnel megy
elekrola636!

Jogsid mikor lesz meg? Vagy már megvan?
Itthon a 2007es designos 116.500 forint.
94.600 ft-ért tudok Shoei xr-1000et minden mértben a 2008as designal.