Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!

Esetleg az AGV Airtech - RAPID-ról mi a vélemény?
Ja mosható bélés? én bebaszom a kádba a komplett bukót öblítő, mosás aztán kidobom a napra száradni és kész a poén az hogy illatos és tiszta lesz csak jól ki kell szárítani.
Figyelj perec ha azt nézed hogy mondjuk én annyit tudok hogy a régi Stealth itt Debrecenben 69 forint és én tudok vadi új 2008ast 62-be szerintem baráti. Amúgy nekem AGV GP-1em van inkább ne keveredj bele most lesz váltás majd meglátom, ha lesz many akkor Shoei ha nem annyira jól lesz nekem ez az új Stealth
Stealth? nekem az van....
hangos, a mosható bélés egy vicc....
de megvédte a fejem, kényelmes, ár-érték nem rosz
Tudok 2008-as AGV Stealth-et 62-be (új) van zöldben is keress rá, meg Shoei xr-1000-et 85-be szintén újat.
Sziasztok!

Igan,tényleg megkérik az árát a Kawasaki-s sisaknak!
Árban olyan 50-60eFt -ig gondolkozom!
Milyen sisakot ajánlanál ebben az árban?
Ami tényleg kényelmes,csendes,könnyű,és azért extrás is (bogárháló,orrmaszk,stb stb...)
Ja-ja! 30-ig van műszakim
Azért mostanában kellene megrendezni a dolgot, mert egyre rövidebbek a nappalok.
Ez csakis tőletek függ.

Én AKÁRMIBEN benne vagyok.
NINCSEN kivétel.

Ha a többség egy naposra akar menni nekem is jó lesz.
Szép reggelt Emberkék!

Ki MISKOLCI? Mert én igen!
Jó reggelt mindenkinek. Köszike a segítséget. Amúgy 2fő és utcára kell a guminyomás beállittás. kössz mégegyszer.

Üdv és széles utat mindenkinek: Go
Évzáró?
Nem korai egy kicsit?
Persze a túrában benne vagyok.
Hali! ZX636-oshoz ('05-'06-os évjáratok) eladó kis hibás gyári plexi (pályaidomhoz tökéletes), mind a 6 felfogatási pont hibátlan, és megvannak benne a gyári távtartók is: 7.000.- HUF. Komplett kipu körüli köcölék: takarólemezek, végburkolat, rsz. tartó, sárfogó, indexek, prizma, csavarokkal vezetékekkel kompletten: 29.900.- HUF. Kontakt: 70/949-4341, akirayanagawa@freemail.hu
Zdobrotka!

Akkor én győztem! Akkor én fogok a legkorábban kellni és a legkésőbb feküdni . Hány naposra gondoltál? 1 vagy 2?
Én lennék a legboldogabb, ha nekem kellene a leghamarabb kelnem és legkésőbb feküdnöm.

Mit szóltok ausztria, 69-es hez?
Az kb 7-800 km.
Én is esküvőn leszek, csak Debrecenben!
Miskolc! Oda megyek holnap egy esküvőre. (Autóval)
Messze, de úgyse lesz olyan uticél, ami valakinek ne lenne messze! Nekem pl. egy szlovák túra, vagy visegrádi túra messze van. DDT valami ötlet esetleg?
Kurva messze van! És iszonyat rosszak az utak arrafelé.
Szevasztok!

Jó ötlet a túra! Aggtelekhez mit szóltok?

Roli
Na ja, Eu-ring? szezon végefelé olcsóbb.
Na, srácok?
Szervezzünk egy évadzáró kawa túrát?
Szia!

Szerintem semmiképpen ne HJC sisakot vegyél. Már több gyorsaságis szidta a HJC-ket, zajosságuk és a besüvítő szél miatt. A HJC '07-es Kawa Ninja sisakjáról tudok véleményt alkotni. Engem csak a szél besüvítése zavar, pont felül jön be, így pont a szemembe fúj. Drága is, mert én 60 000 Ft-ot adtam érte, ennyi pénzért sokkal jobb minőségű sisakokat lehet vásárolni. Pedig nagyob bíztam benne, hogy jó.
A másik fele a sisaknak, hogy tele van extrákkal, pl.: bogárháló, szélfogó, dupla D gyűrűs rögzítő, kivehető bélés, magának a bukónak az alja pedig ívelt, hogy ne törje el egy esésnél a kulcscsontod, ráadásul gyönyörű a festése.
Aztán lehet, hogy neked beválna, ki kell próbálni. Ha ki akarod próbálni, szívesen kölcsönadom. Nekem nemsokára pont eladó lesz.
Unalom van
Mi a szitu?