Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a bukógombával kapcsolatos,de nagyon szép a mocid zdobrotka!
Tetszik!Isteni!
A fejidomot leszámítva szépnek tűnik
Szép magyar anyanyelvünk
Vázat.
A vázt és a motort összerögzítő csavar meghosszabbítása a bukógomba rögzítési pontja.
Bal oldalon az idom és a kiegyenlítőtartály fedi, jobb oldalon pedig az idom.

Íme:
fekussz! nekem lövésem nincs , de majd ismik körében próbálok vmit felderíteni...
Csákó! elekrola go msn; láttam..!
Debreceni vagy?, én is ha elintézted pereccel majd dumálhatnánk
Szép reggelt!
Nagy kérdésem lenne 2001 zx6rr-be a bukó gomba hova megy? Fenemód nemtok rájönni...
facca mikor jössz? vegyél fel msn re ha van egyszerűbb lenne:D balla.zoli@hotmail.com ha oks ugy?! vagy dobj egy tel számot erre mail ként és rádcsörgök... thx
Persze ingyen!
Ha úgy jó... Nemsoká megyek haza debrecenbe Összefutunk és mondjuk lefénymásolod.
csáóóó! naa elekrola köcce! pereckirály akkor te vagy a mi emberünk jó lenne h megtudnánk oldani msn? vagy telón?!? megtudjuk dumálni a piszkos anyagiakat, mibe fáj ez majd nekem?!?! köcccee
Magyar? abból ide is jöhetne egy példány
Nekem van! 04 de szerintem ugyanaz.....
Angol-német van!
Üdv mindenkinek! Valaki tudna segiteni?!?!, '03 as évjárat 636 hoz használatit merre találok?!?, vagy ha van valakinek, persze magyar nyelvű akkor jelezzen már! köszöntem előre is a segítséget! Ha link lenne, ahonnan tudok letölteni az is jól jönne Thx
okk
Szerintem itt a gombán kívül semmit ne ve vegyél.
Iszonyúan drága.
köszi..itt elég sok dolog van ami még jól jöhet
Normál fehér Valvolin.
Fingom nincsen hány ml. de sokáig tart.

A motorosboltban 2250-ért vettem, vagy kétszer, aztán a tesco-ban jártamban megtalááltam a polcon vagy 1000 ért.
http://www.bikeparts.hu/index....

Elég kényes dolog a téma.
Idomot kell vágni, kiegyenlítőtartályt át kell alakítani....stb.
Sok vele a munka, de nagyon.

Én szereltem már fel az enyémre.
hali
valaki tudja hol lehet bukógombát venni '99-es zx6r-hez? köszi