Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello zöldek!

Jövőhéten az euroringen akciós nap lesz (csütörtökön)! Ráér valaki?
Hogy van a lábad?
Szia!

Én most pont felnicsíkkal játszottam. Nekem simán lejött, csak ahol a két vég összeér, ott erősen fel kell körömmel kaparni. A felninek nem árt csak egy picit macerás.
Szeva RR pajti!

Az biztos, szerencsétlenségedre te voltál neki a szimpatikusabb. A vörös színre megvadult, a zöldről biztos valami halálos vírus jutott az eszébe.
Megkaptad a képeket?
Ismerös csak nekünk simsonos helyet egy kobor dög jutott Gyálon!
Lakkbenzinbe(lehet marja a festéket) áztatott papírzsepi vagy alkoholba és rátapasztgatni hagyni állni gy fél órát és utána szépen lejön
Hali skacok : FONTOS
1 kérdés hozzátok! Hogy a picsába lehet leszedni a felnicsíkot anélkül,hogy összebarmolnám a felnimet?
Várom a tippeket elöre is kössz mindenkinek.

Üdv: Go
elekroka,.. 85-ért tudsz rx1000 sisakokat hozni? Külföldről?
85-90-be hozok újat.
Hudson!

Rendes tőlled,hogy felkináltad a bukódat,de nekem kizárólag csak zöld vagy zöldes bukókat szeretnék vásárolni!
Másrészről pedig nekem nagy lenne a te sisakod a fejemre mivel nekem "S"-es sisakra lesz szükségem!

Azért köszi!
szdbmw,... nekem van egy SHOEI RX1000 es sisakom/'M'/. kb 3-4 órát volt rajtam, de símaszkban. A színe ezüst, a "shoei" kiírás alsó vonal matricáján van egy kis esztétikai hiba/kb 2mm/, ami abból származik, hogy asszonypajti pakolta, és odakoccolta valamihez. Most akarom feltenni a teszveszre 80ért. Ha érdekel szólj...
Ok,rendben van!
Szerintem a SHOEI Raid 2 Lance TC4 Green lesz a kijelölt!Értesítelek amint aktuális lesz és akkor adok egy pontos fejméretet is!
Ja még annyit, hogy nem lenne hátrány design(festés) és az hogy melyik évi széria.
Nem forgalmazok semmit 18 éves vagyok csak van ismerős külföldön aki tud olcsón. Melyik széria érdekelne?
Én nem tartanám 200 fölött szerencsésnek, de ki kell próbálni ezt a szériát annyira nem ismerem, de a Stealth se a világ legjobbja de ez a kategória és ennél jobbak szerintem kielégítik az igényeinket. Szólj ha segíthetek...
elekrola, Arai-kat is "forgalmazol"?
Rendben van!Jelzek ha döntöttem ez ügyben!Egyébként megfigyeltem,hogy debreceni vagy ami szerencsére 50km-re van tőllem,mely nem távolság!
Irtad,hogy AGV Stealth lefele felejtsem el.Akkor ezek szerint az AGV Airtech sem jó választás?

Üdv.
180 az enyémre mivel ez öregebb és nincs EU4-es szint meg semmi csak a regadó lesz minimum 200 ezer nézz utána....
nemtudom...én úgy hallottam kb 50 és 70000 között lesz...én úgy számoltam olyan 120-ból felállítom,de akkor reménykedek egyébként jóáron volt...még sztem így is megéri
Kb 160 -ezer mire aforgalmit a kezedbe tartod meg egy csomó szarakodás.
Szerintem nem ér annyit az egész,én amikor vettem a motorom úgy eggyeztem meg az eladóval,hogy mikor már a nevemre is iratta akkor telefonáljon,leműszakiztatva megstb..
sziasztok!
most vettem egy '99-es zx6r,olasz paprosan.az érdekelne,hogy meg tudja-e valaki mondani,mennyi regadót kell majd rá fizetnem?
köszii
Szevasztok!

Ezt barátnőm küldte, remélem nem haragszotok meg, hogy nem a vicc rovatba írom be:

A Kawasakis a Hondás meg a Simsonos fekszik a korházban. Bemegy az ápolónő és megkérdzi a Kawasakist:

- - Hát magával mi történt?
- - Mentem a Hondás haverommal 300-al, jött a kanyar, bevettem, jött a kanyar, bevettem és hirtelen kisodróttam.
- - Hú, ez durva - mondja az ápolónő, majd oda lép a Hondáshoz.
- - És magával mi történt?
- - A Kawasakis haverommal 300-al mentünk, vettük a kanyarokat és kisodróttam.
- - Ez igen.
- Végül odalép a Simsonoshoz, aki tetőtől talpig gipszban fekszik.
- - Jézusom, magával mi történt?
- - Mentem a Simsonommal 50-el, elment mellettem a Kawasakis meg a Hondás 300-al, azt hittem, hogy leállt a motor és leszáltam róla.

Valami kegyetlen.
85 pénz a Shoei. Pesten megkapod 120-ért majd szólj ha döntöttél és segítek ha gondolod...
AGV-t Stealthtől lefele felejtsd el.
Shoei-ban ezt szúrtam ki!
Eddig cross sisakom volt úgyhogy nem ismerem a zárt sportsisakokat sajnos!
De ha kell akkor rászánok egy kicsivel többet de az frankó legyen!
CSENDES-KÉNYELMES-BIZTONSÁGOS és nem utolsósorban egy-két extra is elkelhet bele.
Nagyon a SHOEI fele húz a szivem,csak nem lenne olyan méregdrága!