Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló...ha lehet egy 99-esre én is bejelentkeznék

rossi befutott
Nagyon Szuper ez a használati,de véletlenűl nincsen valakinek 99-es ZX-6R-hez?
Üdv.
Napot evribádiii!
Pereckirály, Debrecen felé mikor érkezel?
Jaaa! Köszi ismét Zdobrotka az infót a gombákról!
Szép regglet!
Ohh süt a nap! Rossz volt a fránya net, de csak 1 hétig..imádom a t-onlinet! Látom valaki vett végre IGAZI motort! GRATULA ÉS SOK BALESETMENTES, NAPSUGÁRBAN RAGYOGÓ SZÉLES UTAT NEKED! Ma jó lenne gurulni, mert igéretes az idő. Néha amikor megyek az első irányjelzők és az első lámpa össze zavarodik és "vibrál", vaj mitől lehet? A relék? Mert a hátsó lámpa és a hátsó index az jó.....meek kinyomozom!
csakhogy nem lehet 25 kw? ezt hogy érted?
csakhogy nemlehet 25 KW ..................mert aztmondja a csavo hogy 3ba is meg 6osba is 170km/h.........majd ha megtudom szolok.....meg meselek mert nekem foleg ez vegett kicsit budos az a moci! a masik meg hogy mia f.xt keres 1 "folytott" mociba sport filter?vagy csak az volt olcsobb.?es behozatal is es nem volt torve.....az is nagyon ritka
NA MAJD MESELEK HA TUDOK VALAMIT
Ha azt az elektronikát kiveszed nekem mindenféleképpen kell vagy azt ami blokkolja annak a valakinek akinél ezt láttad meg tudnád adni az elérhetőségét?
Egyébként létezik ilyen és én is ilyen megoldást keresek hogy 25kw-ra tudjam vizsgáztatni!
na voltam megnezni azt a 636 ost.eleg szep. DE .azt mondta a csavo hogy elektronikussan blokkolva van 170km/h ig.hogy a fordulat felmegy maxra is.mindeggy hogy 3ba vagy 6ba megy akkor is csak 170.hogy kilehet blokkolni. letezik ien vagy baromsag es 25 KW csak mas van a papirokban?
Szia!

Nekem a 2007-hez is van egy általános magyar használati kawasaki motorokhoz és kifejezetten zx-6r kézikönyv ami angol, német, francia. Nem hiszem, hogy létezik magyar, különben azt mellékelnék hozzá.
Sziasztok

Tud valaki 2008 zx6r-hez magyarnyelvű nyomtatható használati utasítást?

Köszi
Én is ÚÚÚGY mennék
De hát..........pff


A héten felhívlak és mondom a részleteket.
Sziasztok!

Tegnap a párom a Hungárián látott egy balesetet,remélem nem közületek vki

"tutis
tegnap 10:52
Baleset történt a Könyves Kálmán Krt (hungária) és a Vajda Péter út találkozásánál. Narancs 2007-es Kawasaki ZX6R. Mentősöktől kérdeztem, a motoros könnyű sérülést szenvedett, (mentőben ápolták ép.) A motor rommá törve. Ahogy én néztem, vagy átszaladt a piroson és beleszaladt az őt keresztező járműbe, vagy az autós szaladt át a piroson és úgy szaladt az autóba..Sajna nem tudtam kérdezni többet, dugó volt.."
Rám tutira számíthattok, ha lesz időm.azt hiszem neked már nem kell bizonygatnom, hogy szeretek túrázni 200 felett.
itt a zdobrotka "főnöke" hihi:)
csak,h végre kaja téma van, így hozzászólnék-és fényezném egy kicsit a cukit:)Ez meg
az én tortám volt, amit Pintati készített
Ez is Pintati munkája, s az én születésnapi tortám volt
Ha képet hozol az üzletbe bármit megcsinálunk.
Címünk: www.szepreti.hu
kamiont nem tudsz ? MAN F2000 jó lenne
te kemény vagy :)))))))))
Ne haljatok meg
Ma megmotoroztattam az egyik haveromat. Megmutattam neki a 4-ik végét. Aztán 5 percig álltunk, hogy a görcsöt kimasszírozza a lábából. Én a vasárnapi pályanapra gyűjtök.
Mi van mááá?

Senkivel nem történik semmi?

Jövő héten hétfőn, két busával és pintati barátommal nekivágok ausztiának.
Cél: 69-es út.

A motorosok legendás útvonala.
Ha valaki szeretne velünk tartani szóljon mihamarabb hogy számoljak vele is.
Megkérem, hogy csak olyan motoros (ok) jelentkezzen, aki hajlandó a magyar autópályát budapesttől 200 feletti tempóval lenyomni és a továbbiakban is képes igen tempósan haladni, mert egy naposra tervezzük a dolgot.
Rendszámtáblákat leragasztjuk, nem lesz gond!
Az egész kb. 800-1000km lesz.

Gyeretk már el!
Ne kelljen megint egyedül indulnom Kawasakival!
Az finom