Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia
valami infót adnál a túráról?( melyik úton mentek, mennyivel, pontosan hova,) és hol tudnék csatlakozni, székesfehérvár környékén?
üdv
mitoo
Na uraim! Holnap Zdobrotkával megyünk egy nagyot motorozni! +1 mocis. Gyertek ha tudtok! Úgy néz ki Ausztrália a cél
Vagy Ausztria?
Gyertek!
ja még 1 éerdekesség(az elso gumi még eredeti gyári)-szarrá kopott(de gyári )
na baratom rad naon vigyazott ott fent valaki! (meg a motorodra is)
Najooo-azért tudsz is
1 ami nem tetszett a gazdaja volt........gyanus alakok
azé csak kértem volna egy lapot basszus
persze.az hogy megveszed ha van eszed
Szerencsére nem lett bajod!
Bocs de most olvastam. Holnap elviszem. A számom sms ben küldtem!
naaa.megneztem a Ninja 600RR-t .mondjon ki mit akar de eddig ez volt a legjobb gep azok kozul amit lattam.a mototrja nagyon szepen jart......valto vaj sima..uthibakakon se volt oan szar mint az elozok.. .majd lessz valami
Húhh,még jó hogy nem lett komolyabb bajod neked és a mocidnak is!Hála Istennek!
Buta,figyelmetlen autósok!
Na ma estem egy kisebbet.
Reggel megyek suliba. Nagyba elindulok a Szilágyi Erzsébet fasoron a Kelemen László utcai kereszteződésből. Megyek a Budagyöngye felé. Szemből jön egy Wagon R lassít, majd bekanyarodik elém. Mindezt kb. 20m tőlem igen csak a féktáv határán. Először annyira megdöbbentem, hogy a tök üres úton nem vett észre, hogy majdnem nem csináltam semmit. Na aztán fékeztem mint az ökör ez meg megállt az út közepén. Menekülési lehetőség zéró. Kb. 5m-re az autótól már biztos voltam a csattanásban. Becsuktam a szemem és rábíztam magam a sorsra. :lol: Ám amíg az elmém íj szánalmasan cserbenhagyott a testem tette tovább a dolgát és egyre erősebben húztam a féket. Ennek eredménye egy bő 45 fokos stopi lett majd a maradék távot elsőkeréken gurulva tettem meg. Majd kb.7-8km/h sebességgel nekimentem az autó elejének. A stopi rögtön 60 fokra módosult majd visszapottyantam és elborultam a jobb oldalra. A lábam beszorult a motor alá gyorsan leállítottam a gépet. Majd benéztem az autó szélvédőjén (már amennyire alulról tudtam). Egy 70 éves vén fasz nézett vissza rám csodálkozva. Na nagy nehezen kikászálódott az autóból és segített leemelni a motort a lábamról. Megállt egy kamionos és Ő is segített. Nézem. Kár nagyon nincs. Két új karcolás a fejidomon de elfér a többi mellett. Először elgondolkoztam, hogy kérek egy 20-ast a fazontól és akkor a régi karcokat is megcsináltatom de aztán letettem róla.
A jobb lábfejem fáj de nem tűnik súlyosnak.
Ennyi. Szerencsére csak 60-al mentem. A jéghideg D209Gp Racer és az XRAC fékbetétek tökéletesen vizsgáztak a 10 fokos aszalton. És a Balagee-től vett csizma is tette a dolgát.
vagy,ha Zoli be tudna érte ugrani hozzád-ahol dolgozol...köszi!
Pereckirály,
itt a zdobrotka barátnője.Figyu, ha tudod, kérlek dobd már át a mobilszámodat,h zdobrotka fel tudjon hívni, a diana.gyongyi.kovacs@citi.com-ra, vagy,ha nem nagy probléma, nem tudnád átdobni a gyógyult alkatrészt neki?
köszönjük szépen.Szia,Dia
Tibor!
Még annyit a két gép közöti különbséghez, hogy az RR-ben rövidebbek a sebességek, illetve keményebb futómű van alatta.
Zdobrotka! Szombat? Holnap reggel műszaki, délután meló. Vagy max holnap 23,00
Csak ha sokat pályázol.
hat tenleg jo lenne talalni 1 rendes gepet.eddig megneztem 4gepet.2x GSXR 600 meg 2x 636.de mind kamu meg szar volt
jovo hetre kapott idopontot a szervizben.holnap felhivom......
Tibor mi van azzal a moccal amiben 25Kw-os fojtás van? Ha úgy alakulna, hogy nem azt veszed meg kérlek szépen egy elérhetőséget adj nekem akitől azt venni akartad , mert az nekem nagyon fontos lenne ,és a te elérhetőségnek is örülnék. A motorvásárláshoz pedig sok sikert most már végre sikerülhetne egy jót fogni.
Széles utat.
jaaaaaaaa .10000 bocsi.a gepre ertettem ..pedig TE vagy oan kawas-azert is voltam kivancsi a velemenyedre.....
hülye.azt kérdezted mi van ha nem jo rád?erre mondtam hogy ne vedd meg..áááááá.ne beszélgessünk
?mert?utcara nincs ertelme?
akkor vedd.utána meg nézegesd otthon.vagy jó lesz valamelyik csajodnak