Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is helyes, ha kimotorozzák a kategóriákat. Mégis én is csak úgy, mint Hudson pajtim nem ruháztam be semmilyen gány, szutyok kezdő motorra. Nem tartom magam olyan pénzesnek. Másrészről szerintem teljesen más bármelyik túra vagy csupasz motorról átülni egy ilyen gyorsasági gépre.
Aki idióta és nem bír magával az teljesen milyen motort vesz, előbb vagy utóbb összetöri magát is és a motort is. Ilyenkor szokták mondani, hogy ezért jó valami szutyok mert akkor nem töröd az álom motorod. Aki össze-vissza töri magát az inkább maradjon a vasburoknál, bár úgy meg ránk motorosokra lesz veszélyes.
Mindenki rémisztgetett, hogy így a 600-as gépek úgy a Ninja... Nem tudok megijedni az ilyen rémhírektől. Nagyon kellemeset csalódtam benne, meglepően kezelhető gép. Semmiféle kellemetlen meglepetést nem okozott. Netán, ha mégis elesnék vele, akkor elestem gyűjtenék és megcsináltatnám, az élet rövid, nem fogom holmi számomra nem tetsző dolgokkal pazarolni az időt.
Ezért is szimpatizálok campos véleményével, vegyél olyat amilyet szeretnél.
Alighasznált 636..... 2005.... Hmmmm....

Mennyi van benne?
Van kereskedő ismerősöd aki átvinne minket a hitelezés, becserélés...stb....dolgokon?
Szia zdobrotka!
Az enyém eladó!Pedig imádom, Te is tudod.
He-he.

HIBÁTLAN!
Tudnátok mondani egy-két szót, hogy hogy vagytok megelégedve ezzel a típussal (persze akinek ilyen van )?
Kár. Lehet hogy akkor egyedül kell lemennem.
Őt néztem ki: 2002-es 6-os
Mondták mások is , de eddíg nem volt baj.
LOL merész vagy
Peeter, sajnos nem tudok veled tartani.... Mire szeretnéd cserélni a zzr-t?
elekróka636,.... semmilyen. Motorozni sem tudtam. Egyszer estem egy suzuki robogóval,ha az motorozásnak számít.
SynPower 4T ezt kihagytam 10w40 mert úgyse fogom hidegben használni meg egyelőre nem lesz pálya...
,és full szint
Most fogom jövő héten szervizbe vinni a lovat(olaj és szűrő csere) és Valvoline-t(nem volt még vele tapasztalatom) akarnak bele önteni az jó vagy rossz?
Te hogy zakóztál?
Én is megvettem a 6-ost Bárki bármit mondott A következményeit tudjátok....nem bántam meg ma is ezt tenném.
Az emberünk:
Vagy nyugis lesz mint hudsonbácsi
Vagy ökör mint én.... (csak legyen ő is szerencsés mert esni fog!)
Szerintem meg olyan motort vegyen ami megtetszik neki.
Aztán vigyázzon magára, és másokra.
Szeva Hudson!
Péntek délután van kedved eljönni Százhalombattára? Egy "gyors" oda-vissza út lenne. (motort nézni megyek). Ha lenne kedved írj g-mail-re!
Hali!
Hoppá. Bocsi a katyvaszért az egyik link egy kicsit elcsúszott.
Szépen lazán eldöntögetsz. Persze. Ezt te tudod, én tudom meg a többiek is tudják. A mecseki rémnek is csak egCBR 600RR-ben is.y lazát kellett volna döntenie. Túl sokan vagyunk és sokan túl hamar túl nagy motorra ülnek. De egyébként egy vicc az egész. 3 600-as topicban is erről van szó. Itt meg a GSX-R 600-ban, és a CBR 600RR-ben is.
A Mátra baszki nem versenypálya szépen lazába eldöntögetsz,de nem ott kéne tesztelni a határait az embernek hanem a Ringeken aki ezt nem éri fel ésszel az felőlem meg is halhat nem kívánom senkinek de mások életét ne vegye el és a családjáét tegye tönkre...
Nagyon vékony a határvonal a béna és felelőtlen motoros meg a gyilkos ill.halott motoros között. Én annyira nem ítélem el. Rengeteg hozzá hasonló van akiről csak azért nem tudunk mert éppen nem talált el mást amikor elesett a bénasága miatt. A gixeresnek nem volt mákja. Idén is volt olyan hónap, hogy minden hétvégén 4-5-en estek a Mátrában. Több ütközés is volt motoros vs. motoros. Csak a szerencsének köszönhetjük, hogy nem halt meg senki.
Amíg nem szokunk le a "mátrázásról" addig lesznek ilyen esetek.
Az az ember egy gyökér(gsxr-750-es) fosott ledönteni nem ismerte a saját határait, és ez egy ember életébe került aki előtt ott állt az egész élet...
Milyen motorod volt a Kawa előtt?
Vagy 3 éve regisztráltam ide. Azóta ez kb. a 200-ik ilyen kérdés. Két lehetőség van. Vagy nem vesz motort (mert nincs is pénze stb.) vagy megveszi amit eredetileg akart. Soha nem sikerült még senkit lebeszélni róla. Aztán vagy szerencséje lesz vagy nem. Volt itt emberke aki mell döngetve megvette a K6 600-at. Akkor már nem volt olyan nagy hangja amikor árulta a széttört motort. Akik meg meghaltak...hát azokról jobb nem beszélni. Ugye az ominózus mecseki emberkének sem volt meg túl régóta a 750-es gixer.
Vegyen hayabusát... meg egy szabvány 220-as koporsót mellé..., bár ha a csuklója nagyon kordinált miért ne...