Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha a tulaj nemnagyon engedi a megvizsgálást akkor ott már bajok vannak!
amikor én vettem a gépet rendesen átvizsgáltam ! nem voltam szivbajós !
még egy szerelö szakit is vittem magammal !
de a tulaj nagyon rendes volt -kevés az ilyen ember!
sajna.
Jo van na
Na ja
Én venni akarok! ! !
Persze 9-est
Oszt hogyé vesztegeted a gépet?
Itt mindenki el akarja adni a motorját?
Gondolom nem fogja lebontani a fél motort átvizsgálás közben.
Pedig igy lenne az igazi./persze ha engedné a tulaj/
Amugy szép a motorod,igy kell megtakaritani egy motort.Le a kalappal
Tök szép!
Látszik, hogy Ti is foglalkoztok a motorjaitokkal!
Akár csak a ZZR-esesek!
ÁÁ, a tied az nagyon patent ahoz képest. Az is szép volt, mert le volt fújva meg minden, csak ezek a dolgok kibuktak rajta...
Halo Peeter.
Nézd meg az enyém ez is eladó.
hali
peeter ha igy néz ki kopaszon mint az enyém nagy baja nemlehet !
ez még a téli tisztogatás alatt készült !
gondoltam jó ha látod.
Nem szabad elkapkodni,nézz meg többet is!
Hajrá!
Szevasztok!
Na, megjöttem Százhalombattáról. Megnéztem a motort, mentem vele egy karikát is, és ÚÚ! Nagyon állatul megy, DE sajnos nem az igazi. Nagyon tetszett meg minden, kényelmes, megy mint a mozdony, csak azért ilyen olcsó, mert egy alkatrészbázis, de szó szerint. A villa, első, hátsó felni cserélt, idomok újrafújva megjavítva, mert 2x pereceltek vele. A gyújtáskapcsoló megberhelve, nem gyári. Amúgy tényleg jó volt, de vasárnap megyek megnézni még 2-őt. Szóval még van remény, drukkoljatok!
Hello!

Pl nem gyári festés, karcolás az oldaldekniken,kormányvégen,lábtartó alján...kb ezekeről. Bár ezek más miatt is lehetnek karcolódva.
Vagy ha mondjuk a motor húz vmerre....de az már gáz :S
Szasztok srácok. Peeter én azt tudom mondani,mint kezdő motoros,hogy BAZI JÓ EZ A VAS!
1éve hajtom de semmi baja. oilt nem eszik pedig USA import, benya fogyasztása (nálam) 6-7 littyo között van vegyiben. Itt egy szerény kis kép a nagy Ő röl..

Ja míg el nem felejtem kérdés: honnan veszem észre,hogy a gép meg volt csukva?

Üdv mindenkinek és széles utat, vigyázzatok magatokra!
Hy Peeter!

Benzin visszajelző nincs (legalábbis a ZX-6Ren ) ami lényeges különbség a kettő között, hogy a fejidomjuk más. A ZX-6Ren középen van egy helyzetjelző lámpa; a 636on ott légbeömlő van.
A mai naptól a motorom nem 25kw-s, hanem 77.
Elvittem műszaki vizsgára, mikor értementem, már 77kw-s volt.

Nem engedték vizsgázni, csak ha bemérésen is 25kw-jön ki.
Feldobták padra..... Hát ennyi.
Pár plusz köbcenti,pár plusz LE és Nm.Nem sok,de van.Benzinszint jelző nincs,On,Off,tartalék van!
Egy 3 éves motornál a 36 000-es óraállás nekem sokkal jobban tetszik mint egy 8000-es.
Azt nem írtam, hogy alig használt!
36 000 van benne, de soha nem bukott és folyamatosan szervizelt.A pécsi Cseh Zsolt "Steelhorsemotor", tuti segít mindenben, valószínű a beszámítás is működne.
Ja, és itt bizos lehetsz benne, hogy nem lett visszapörgetve az óra.Láttam 1-2 Ninját, ami nekem gyanús volt, mertb állandóan nézegetem a használt motorokat és már vannak olyanok, amit megismerek.
Széles utat!
Igen, engem is az fogott meg, hogy nem ekte szupersport gép, hanem kicsit túrásabb, mint a mostani ZZR-em.
A fogyasztás az tök korrekt, ahhoz képest, hogy a mostani 400-assal járok 5 1/2 körül. Meg nekem az hiányzik illetve szeretném, hogy ha kell menni pl autópályán, akkor 130-nál ne pörögjön szét a moci. Az enyémnél már nagyon pörög ennyinél.
Köszönöm a véleményeket és a képet a zöldecskéről. :)
Ja, még egy kérdés. Van valami lényeges különbség az ilyen évjáratú ZX6 és 636 között, vagy csak az a pár plusz köbcenti?
Meg még egy. A benzinszint visszajelzés hogy van megoldva?
Holnap estefele beszámolok, hogy milyen volt a kis vörös, amit megnézek.
1, csatornafedél kiment az eleje
2,"elütöttek"
3, poros úton kiment az eleje
ez van kibírtuk!
Ő az enyém, és nem kellene másik!(2001.évj)
Hello Peeter!

Nekem pont ilyenem van, csak kékben Sztem fasza gép. Imádom
hali
peeter nekem ilyen gépem van két éve használom de semmi gond nemvolt vele 25000 km van a vasba .
egy mra racing plexivel már király a szélvédelem ! fogyasztása 6 liter vegyes használatban!
szerintem tökéletes választás! ez a gép elvileg túra-sport jobbat praktikusabbat nemhiszem hogy találsz!
ja és szerintem ez a tipus gyönyörű szép !kinek mi ugye !
sok sikert a gép vásárláshoz!
legalább 3 gépet nézz meg.
hali



hali