Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Elkelt már!
Szia! 10-ed meg van még, ill nem lesz eladó?
Hali! Van egy eladó AKRAPOVIC bekötő csövem 04-05-ös ZX10R-hez! Ha valakit érdekel, akkor jelezzen! Útban van, bagóért adom!
Most már ki kell próbálnom az 5100 10w-50-est, mert megvettem. De köszi az infót!
300V. Korábban 5100 -at használtam, abból kb. 5-6 decit bezabált a blokk 3000km alatt. Ezzel megszűnt a jelenség.
A 2009-es ZX10-en ez hányas és milyen menet?
300V.
5100? 7100?
En hasznalok. A motor meg nem lett csapagyas, szoval annyira rossz nem lehet.
Motul-t használ valaki? Valami tapasztalat?
Értelek! Köszi
Nem baj Feri..én elvagyok azzal a 120-al ,sőt adok még belőle egy 30-at,akkor talán már el tudod olvasni mi van a hátamra irva...
..a boxutcában...
:D
Na..viselkedj:)
Nem valo bele..
N em jobb nem lesz tőle ,sem más értelme nincs.a rendszer dot 4 re van gyártva..minden más megnyujtja vagy épp rideggé teszi a karmantyukat.motul rbf 600-at bele..vagy 660-at.
Eladó HJC Kawasaki Dragon bukó
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Hali! Van egy 2004es zx10r blokkom, 4-ik hibás, eladó, vagy esetleg bontom is, (injektor sor már nincs meg)!
Sziasztok,

van egy ajándékba kapott zsírúj Diadora X-Treme Air csizmám, arany-fekete,ezüst, 43-as, 35k az ára. Esetleg érdekel valakit?! Privátban keressetek.

Üdv,
R
Szia!
Nem ehhez a hozzászóláshoz kapcsolódik, hanem egy fotógalériás kérdésedhez.(#8 Nandi636
Szia! ZX10-ről (2004 2006) nincsenek tesztjeid esetleg?)
Sajnos nincs, gyakorlatilag 2003 után már csak 1-2 motoros lapom van. Balesetmentes BÚÉK!
Joe! 120 lóerőhöz (a te zx 10-esed) nem kell jó fék, oda jó a Libress is!
szép! megérdemli.
Szia Joe!

Véleményedre lennék kíváncsi mit észrevételed van Dot 5.1 fékfolyadékkal kapcsolatban.
Mondj el minden információt ami birtokodban van!

NEKED IS!
Saját!
ha a tied akkor alkalmas
Boldog Karácsonyt és Új Évet Mindenkinek!
Kellemes Ünnepeket Minden Kedves ZX-10R Fannak!