Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is emlékszem, hogy a 06-07-es 10-est az újságírók erősen leírták, akár a bemutató, akár az összehasonlító tesztben! És azt is írták ahogy Horatius írja, hogy inkább a 04-es egy kormánygátlóval! Nekem is jobban bejön a 04-05 ezért vettünk mi is egy 04-est! A 06-07 olyan mint egy szelídített oroszlán (próbáltam már többször is) a 04-hez képest, és nem is megy úgy véleményem szerint, pont ezért nem jön be nekem! De ettől függetlenül biztos a 06-07 is jó motor nagyon!
Lajos0710r,

Természetesen!
A cég számlájára lehet átutalással is fizetni. Természetesen kapsz róla elektronikus és papír alapú számlát is.
A temréket vagy eltesszük neked éa átveszed, amikor hazaértél vagy elküldhetjük egy maegadott címre a pénz beérkezée után!

További dologkat célszerübb lenne az info@agomotors.hu címen megbeszélni!
Majd mindjárt előkeressük neked a 2006-os teszteket. Te akkor hol voltál?
2006-os bemutató teszt a Motor-revü, és a Superbike magazinban, és utána az összehasonlító tesztekben, le írták a tesztelők hogy ők inkább a 04-est választanák egy jó gátlóval!
Mutass 1 ilyen tesztet légyszives
Mert egy 04-05-öshöz képest az is, ha egy 04-05 kap 1 gátlót sokkal jobb motor amit minden 06-os tesztben leírtak!
Nekem 07 van jelenleg, és imádom, mentem 04-essel is, de az a 06-07 hez képest 1 idegbeteg 1kerék gép, és hiányzik róla nagyon a kormányteló (gyárilag) a 06-07 kicsit kultúráltabban adja le ugyanazt az elmebeteg teljesítményt mint a 04, vagyis inkább többet , talán ha lenne lehetőséged mind2-t kipróbálni jobban tudnál dönteni, de én 06-07-et mondok neked amúgy valaki kifejthetné bővebben miért aggatják rá a "rehén" meg "bálna " jelzőket
Üdv! engem érdekelne, de külföldön vagyok, és december közepén leszek otthon! Tudsz valami megoldást? tudok-e banki átutalással fizetni vagy hasonló?
újba
Szia!Már megrendeltem,de azért köszönöm!
a jobboldali kis fekete sárvédő műanyagom van, teszek képet.
Hát ebben igazad van! Én sem adom el, pedig lenne rá jelentkező!
Akinek birtokában van az valószínűleg imádja ezért nehezen válnak meg tőle.
Ha el is adják általában ismeretségi körben köt ki, én is így vettem, nem is volt hirdetve
Nem akarom hekkelni a vázat max az is csere és tovább tart az építés .
Tudod a türelem zx10 est teremt
A jót ki akarná eladni ! Egyébként nekem is tervben van egy 04-05 zx10 ,de ha ilyen kínálat lesz ebből az évjáratból akk nem tudom hogy... Eleve ennyire kevés van az országban gondolom ,más magyarázatot nem találok.
nem tudom, de egy ilyen teljesítményű gép hekkelt vázzal, nem egy életbiztosítás. Motorhibás meg nemigen van, mivel nagyrészt a váltójuk szokta feladni,de általában azt megcsináltatják, mert nem egy nagy költség. Egyik barátom is ezt az évjáratút nézegeti, de a piacon kínált darabok a jelenlegi állás szerint siralmasak, bár mindegyik "hibátlannak hirdeti.
Azért próbálkozom az a lényeg hogy mivel egyben nincs meg rá a keretem így megpróbálom felépíteni magamnak. Na már most mivel szerintem a váz és a blokk a legdrágább így legalább annak kellene egészben lennie de ha váz sérült arra is kíváncsi lennék
Nehéz lesz olyan töröttet találni, aminek a váza nem ropi.... sőt!
Hali tizesek, nem tud véletlenül valaki 2004 es törött tizest eladót? A lényeg hogy a váz és a blokk rendben legyen. Sajnos a neten nem hogy töröttet de még egészben lévőt is nehéz találni, bár nekem zúzott kellene.
Készletkisöprés:

Power Commander IIIUSB, új
Kawasaki ZX-10R (2006-2007): 66.000HUF (eredeti ár: 80.000HUF)
Sziasztok!
Ha valakinek szüksége lenne egy PP tuning lábtartó szettre jelezze, 2004-05 ös zx-10 re való, 15000-ért oda tudom adni. ugyanehhez a típushoz van még sok eladó alkatrész. 20-596-8172
üdv.
Köszönöm!
Egyszerű körmöskulcs!
Hello Mindenki!Kérnék egy kis segítséget ha lehet?! Z750-em van és a hátsó rugóstagot lecseréltem 2005-ös ZX10-re.Ha volna valakinek szerszáma hozzá hogy a rugó feszítés állitását mivel lehet megoldani?Egy kép is jó lenne az esetleges legyátrásához,lemásolásához.Köszi.