Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy ötösèrt adod
Van valakinek tapasztalata Ferodo fékbetétekkel?
Sziasztok!
Utoljára egy mega-akció a kawasakis ruházatra a 636topicban
Üdv:
Pálesz
Meg kedztük Dunlop-Michelin-Bridgestone-Continental motorgumik forgalmazását.Árak felöl a Motorgumista.hu oldalon érdeklőgyetek.
Fegyverneki Gumiszerviz.
Köszi!
tudsz adni egy elérhetőséget?
Tavaly télen én ezt a motort megnéztem, pályamotornak akartam megvenni (most is slick van rajta ahogy látom). Akkor a papírjai még nem voltak rendezve ez volta az egyik oka, hogy nem vettem meg, a másik az hogy valami szólt a motorjában a szelepek felől (lehet azóta megcsinálták). Akkor 600-ba hirdették. Nem mentem vele így a futóműről nem tudok véleményt írni. A váz egy null szériás váz, alvázszám nélkül, de Kawánál vásárolták úgy emlékszem. Kb. ennyi...
Sziasztok! Ezt ismeri valaki?link
Szia!

Van Gyári kawa olajam ha érdekel Adatlapomon elérsz!
ha nem sikerül, a Budaörsi úton tudok egy boltot ahol másnapra hoznak...
Mint ötlet nem rossz, köszi. Utána nézek!
Halvérű barátom vegyél 10W -50 Q8 SBK Racing-ot, azt nem pancsolják, az ára az egyik legjobb a minősítés assszem megegyezik a 300V - vel. Én már 5 éve használom és csak pozitívan tudok nyilatkozni róla.
Nem ismerek ilyet. Most azzal próbálok "védekezni", hogy referencia szerint jó, de Magyarországon "nem-divatos" olajmárkát veszek. Csak mert a "divatosság" és a pancsolási kedv közötti összefüggést életképesnek gondolom. (Annó vettem kéz alól olcsó "Castrol" olajat. Szerintem pancsolt volt, bár ez akkor még eszembe se jutott. Z750-nnek jó volt az. Amúgy nem. Az amúgy is rossz váltóból katasztrofálisan rossz lett. )
Az a helyzet, hogy az M10-es normál 1,28-as 2 menet után megszorult és nem a festék miatt. Ebből arra következtettem, hogy finom menet lehet: ha már japán. Aztán fogtam egy menetfúrót és áthajtottam rajta. Bizony azt tapasztaltam, hogy túl sok forgácsot csinált, tehát: átvágtam a menetet. Most az M10 könnyedén belemegy, de kotyogós lett. Túl bő. Mindegy. Majd teszek rá egy kis teflont . Köszi a választ. Peti
KawasakiPeti,

M10
Szia!

Ha motul kell azt tudok jó áron, természetesen hivatalos helyről, számlával. Évek óta onnan veszem autóba és motorba is azt teszek.
Ha érdekel adok elérhetőséget.
Lövésem sincs. :D Valami 10w40 10w50 full szintetikust. Ennyi.
Köszönöm a válaszokat!Attól én is tartok ,hogy nem eredeti olajat kapok,sokat olvasni róla.Lehet én is Fuchsot teszek bele,jól hangzott amit írtál.Egyébként abból melyik fajtát javasolnád?
Fogalmam sincs. Én most Fuchsot fogok rakni a motorba mert Agó a gyárból kapja nem importőrön meg viszonteladón keresztül. De ha tuti biztos embert ismersz aki kapja a hordós kiszerelést Motulból az is jó lehet.
A második mondatodon akadt meg a szemem. Jogos! De arról hogy tud a vásárló meggyőződni? Komolyan kérdezem! Gyakran a forgalmazó sem tud róla, hogy pancsoltat árul, de ha igen én honnan tudnám, ha ő természetesen nem mondja meg?
Én biztos 7100-át tennék. A lényeg, hogy eredeti legyen ne pancsolt.
Sziasztok!
2004-es ZX-10R-be melyik olajat érdemes tenni,normál használat mellett?Motul 5100 10W40 vagy 7100 10W40?
igen
Cső Kálmi!
Ezt a összekötőt vetted tőlem?