Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Tud valaki 2008 utáni ZX10R-t eladót? Lehetőleg fehéret.
Minden megoldás érdekel. KP-ben fizetek.
Köszi előre is.
A 2007 és a 2008-as az már más modell, Ágó úr, neked mind kettő volt ( 06, 08), sőt van 08-as!
nem hiszem, hogy jó lenne a 7-8-as a 4-5-re... faragni nem akarom :) de azért kössz
És az mennyibe fájna? Amúgy nem feltéltlenül kell új, csak legyen egyben
Kawa10R,

Hátsó farokidom (pályaidom) vany itt egy raktáron, fényezve, de 2007-2008-ra való.
10KHUF
Nem nekem kellene utalni neked?
Kösz! Jutalékot hová utaljam?
Pl zsóti tud neked
Szia!

Újban tudok!
Hello Mindenki!

Keresek 2005-ös ZX10R-hez farokidomot (pályaidomot).
Valaki?
Versenypályán kívül nem is ment
eladó kawasaki zx 10 r 2006-2007-hez a képeken látható komplett gyári 200 km-es kipufogórendszer. ára fix 40 eft. 0620/462-8237 pestmegye
Sziasztok!
Ha valakit érdekelnek 2004-05-ös alkatrészek jelezze! PP-tuning lábtartó szett.Blokk, hátsó futómű, hátsó kerék, hűtő, kormánycsutkák, ülések, kábelköteg, bowdenek stb. vinko3@freemail.hu 20-596-8172
fegyi,

Újban tudunk pár fajtát (Arrow, Bodis, stb...)
600-ért árulták papírok nélkül, pálya motorként használták, gyárilag szám nélküli vázzal amit miskolcon vettek hozzá.
Vagy neked sportdob kell?
Sziasztok
Valaki nem e tud 2007-ZX10r kipufogó vég dodokat eladot.
Amit a gyári hehyére átalakitás nélkül felszerelhetö.
Ha esetleg valakit érdekelné eladóvá vált a paripám
ZX10R
Nem, nem ismerem a linkben említett motor! Komolyabb motornak gondolom a 10est, az amúgy komoly 12estől! Eladom-e? Nem, de biztos van az az összeg, amiért megválnék tőle, még ha fájó szívvel is!
A tiéd nem eladó?
Most mire gondolsz?!Ismered a ZX-10-est amit belinkeltem, vagy ellene vagy a 12-nek?
hmm... ezt azért még gondold át!
Sziasztok
Felhívtam de nem is a tulaj árulja!Végül nem mentem el megnézni.
úgy éreztem valami nincs rendben....
Lehet 12-est veszek a végén
Szerintem ez volt az . Én akkor megnéztem, de hallottam valami cicergést a blokkból így nem vettem meg. Volt más is de az itt most lényegtelen nem a motor hibája volt...