Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
ezek közül talán a sárvédő műanyaga lehet nekem, megnézem ma és jelzek.
Szia!
Esetleg ülés alatti idom jobb oldali és ülés mögötti kis takaród valamint az első sárvédő jobb oldali fekete műanyag nincs véletlenül.
Szia! Újban tudok segíteni! Adatlap!
Hali!
Nekem van eladó beömlőm, ha érdekel csörögj rám.20-596-8172
üdv.
az első képről a motor tetszetős
Sziasztok!

2004-es ZX-10R-hez keresek levegőbeömlőt.Ez az alkatrész a fejidomtól vezeti el a levegőt a motor felé,többek közt a műszerfal is erre van felfogatva.Oldalidomot is keresnék narancssárga színben,hibátlan állapotban.Ha valakinek van kérem jelezze!
Tibi egyet értek veled, de az a 10-15 kg súlykülönbözet az kissé túlzás, a gyári adat a 04-05-nek 170 kg, a 06-07-nek pedig 175 kg a száraz tömege! De ha már a ZX 10-eseknél tartunk, a 08-09-nek pedig 179 kg a száraz tömege, a SERVICE MANUAL szerint!
Köszönöm a segítséget!
Szia Nekem volt mindegyik egyre és egyre jobb ahogy fejlödig ha teheted újabbat vegyél ha nem akkor régebbi jó állapotut
Aha. A tehén megnevezés a motor méretére ill. fordulékonyságára vonatkozik.
A 2004-es motor egy MotoGp paripa mind méretben, mind fordulékonyságban, mind robbanékonyságban.
A 06 már szemre is sokkal teltebb és vagy 10-15kg-al nehezebb gép. Persze azzal is lehet jót menni de 10 ZX-10R tulajból 9 a 04-et imádja és ajánlja.
636 2002
Milyen motorod is volt eddig?
Ahoz képest elég fürge
http://youtu.be/4A-qFOOgXDk
Hujjdebetyár az a zöld...
www.darazsgarazs.hu
A 06 egy tehén.
De miért?
Köszönöm szépen
Nekem 04 és 08 volt de akiket ismerek 06-kat azok visszasírták a 04-et.
Nekem 2 fekete van hozzá de az enyém usa modell.
Sziasztok! Motorvásárlás előtt állok, és a 2004 ill 2006-os modellt néztem... Ha valakinek volt dolga mindkettővel és letudná írni a véleményét azt megköszönném!
Sziasztok,
Valaki meg tudja mondani,hogy hány kulcs van ereetileg 2009-es ZX10R-hez? Milyen szinű pontosan?
Köszi előre is.
Szia! adatlapomon elérsz
Szia,
Évjárat? Elérhetőséget tudsz adni?
Köszi
Szia! Van egy zöldem és egy feketém. Még!