Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormány himbi-limbi, csitt-csatt, dirr-durr MEGOLDVA!
Nnnem..kivétel nélküli. Rádküldöm a titánokat ujra..nem tanultál?
Hát a gumiváz hátrányai! O. Joci barátunkat is mindig ezzel basztatjuk, mikor úgy támolyog neki a 10-es kigyorsításon hogy rossz nézni, a kormány csapkodás miatt!
Nem.
Majd legközelebb. Bár a Pancsiring célegyenesét annyira nem komálom mert a célvonalon mindig becsapkodik a kormány.
Bocs, nem Arrow, hanem Muzzy!
Tibi!
Miért nem mentél, őket is az egyenesben le vadásztad volna a 08-assal!
Pontosabban Ferenczi Zoltán 04-es ZX10, Arrow renszer rajta és utólag cserélve az Arrow dob, Bodis Gp dobra, BORZALMASAN MEGY NEKI a 10 es!
Úgy mint te Sárkányfűárus!
ez is azt mutatja hogy te milyen kivételes tehetség vagy...
Zoli haverom (barátom) földim . Még valamit tudni akarol róla
Hali!
Hasidomot megoldottam közben, viszont a farokidom tetején a hátsó lámpa felett van egy kis tenyérnyi idom arra lenne szükségem ha van valakinek.
Ki a másik ZX-10R-es?
A Svéd 10-esének folyamatosan 100 fok körül van a vízhőmérséklete, ez természetes ezeknél az új 10-eseken?
Verseny előtti bevezető
http://youtu.be/17sqpJgrZ_0
Akkor itt az utózatos...először a Sloringen..Svéd motorjáról..előtte utaztam majdnem végig,pedig a Fater 287.479-edszer volt kinn..szar az az uj 10-es ..bocs Fater ,de valamivel muszáj vagyok paprikázni a hangulatod.asszem már a rajtot beszoptad,pedig az öreg sólyom az egyenesben is büntette a 575336LE-s fostalicskád
Tényleg ezer bocs ,ha túllőttem volna a célon..

de roppant lassú vagy..meg béna is ..na.Balról érkezem
http://youtu.be/b2fn26jDUuE
Ez csak az előzetes. Hogy legyen idő kukoricát sört vagy valami hasonlót beszerezni
Ha több napos rendezvényen Jocika volt már hogy rendesen kiütötte magát Madarason, de más nap húzta a 10-esnek! Volt olyan 2006-ban hogy este elesett pocket bike-al piásan, és eltört a medence csontja, menni nem tudott úgy tettük fel a 10-esre, de azért a street 1000-es elődöntőben Ágót ki ütötte, és 3-ik lett, a dobogóra széken ülve vittük ki 2-en!

Minek "gyorsul" aki nem bírja?
ÉS itt Kawasakis fő mumus O. Joci versenyen, és módosult tudat állapotban!
A mumusom...:) az vagy a kevés viszki vagy a sok pálinka..;)
Na maj meglássukmilesz
Nem fogunk egy időben kvalifikálni a 10-esekkel sajnos, mert a street 1000 nem a road&ride-val megy egy időpontban! De én megyek a big-racerban is a gsx-r-el, és az egyszerre megy a road&ride-al, úgy hogy az lesz a mumusod!