Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vinko3!
Szia!
Telefonon kerestelek már többször is, de nem vetted fel! Érdeklődnél mennyi kilométeres motorból van bontva a hátsógátló, és mit kérsz érte?
első fényszóró?
Sziasztok!
Van egy eladó zöld hibátlan idomszettem 2004-05-ös ZX-10R-hez 150000 ft. kérés esetén más színben is elérhető. Valamint ugyanehhez a típushoz sok bontott alkatrész. 20-596-8172.
Üdv.
Szia!

Fuchs Pro 4 10w40-es is nagyon jó olaj. Motul 300V-t inkább pályára javasoljuk. Ha esetleg érdekel téged Fuchs motorolaj, akkor adatlapon megtalálod az elérhetőségeinket.

További Kellemes Napot!
Kawasaki zx-10r 2006-2007 bontott alaktrészei eladók!
Üdv!

Van gyárim ha érdekel! adatlapomon elérsz!
Hali mindenkinek! 2007-es 10-esbe milyen olajat ajánlotok? ami már sokmindenkinek bevállt? mert most Motul 300V van belelocsolva, de nem igazán vagyok vele kibékülve,(váltó elég "nyers") viszont nemsoká cserés lesz, és gondolkodom a Fuchs-on. tud valaki jobbat? vagy belelocsolom azt aztán majd rájövök?
Hali! Esetleg kormánylengés csillapítód nincs?
Zx 10 2005 -farok has és oldalidomok eladók
Holnap hívlak!
A műszerfalat 35000-ért tudom adni ha érdekel. Üdv.
Hali!
Nekem mindegyik bowdenből van 3000 ft darabja. Ha kell postázom is csörögj! 20-596-8172
csak kiváncsiságból kérdezem. 04es műszerfalat mennyiért adod?
Hali! Gázbowden 04-05höz valakinek van elfekvőben? Húzó, nyomó is kellene!
köszi szépen ezzel már jutok vmire

üdv mindenkinek!
Az enyémen még bírja 22 évesen : O)
Ez az egyik legjobb zx-10! itt nincs betegség mint másik márkatársainál! Az elsö generációsnál volt egy pár feszszab cserés de azt gariban intéztük! Pl enyémnek semmi baja a mai napig. Csak ajánlani tudom!
jutas1,

Ne legyen törve... amúgy semmi típus hibája... még....
Nem nagyon van neki. Feszszabályzó ki szokott nyúlni olykor de hát melyik motoron nem?
köszi a tanácsot!de nem a nulláról kezdem a motorozást és kimondottan azért irtam le az évjáratot mert az esetleges gyerekbetegségekre gondoltam,mert gondolom ennek is van!

üdv
Hali! Nekem 2004-05- ös évjárathoz van, utána kellene járni lehet ahhoz is jó egy PP tuning szettem van. 20000 ha valakit érdekelne.Valamint sok alkatrész ehhez a típushoz.
20-596-8172
Ha járatlan vagy minden képen vigyél valakit aki látott már motort!
Sziasztok!még uj vagyok itt.

Tud vki segiteni!
Szerdán megyek megnézni egy 09 es zx10r t s mire figyeljek ennél a tipusnál!

előre is köszi
üdv
Na szerinted?
Nem ismerted meg a bálnát!?
Szia! Megjött, csak nem szóltak a bu*ik! Köszi szépen!