Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tapasztalat....sőt még a k4 1000-et is.....
akkor még nem volt -1, az még a 17essel volt
Le volt áttételezve, -1 elől így jött, de már a rak.gépes készenlétben volt!
Most féknyereg csere projektben is vagyunk! Brembo M4, vagy 08 ZX10, ZZR1400, R1 04-06?
Azért mikor kipróbáltad anno még mondtad is hogy milyen jól jön kerékre 3.ban
Máté!
Hát igen, az R1-re is ráfért volna a Tüzépes segítség!
nem tudtam hogy használod utcán..
az nekünk nem jó ha kerékre jön ..és jön az 3.-ban is tudod te azt
de szívesen meccselek vele egyet,ha lenyom akkor is-öreg vagyok én már ahhoz, hogy ne legyek vevő egy jó haveri mókára.
Szerinted mi csak 402 m-en megyünk mindig? Kb. 5-6000 km megyünk egy évben az útcán, és 1-2 pályanap! És miért baj az útcán, ha jobb fék van a motoron,mint a gyárin! Brembo RCS 19
Ez ismerős szöveg....
Ha te mondod akkor.....
Szeretettel vár a fiam az első K.Lacházán street 1000-ben! Idegrendszeredet itélve, hozzál sok szivacsot, mert sokszor fogod felrúgni a 10-esed és az puhára dőljön el!
No látod ha egy ilyen komoly Arrow rendszer lenne a 10-eseden, akkor a videódon látva a dolgokat többet lenne keréken a 10-esed!
A haveroknak szoktam mondani ilyenkor hogy sebaj, ha nem akar jönni 3-ba kerékre, majd kivisszük a Tüzép-ből a rakodógépet és majd az rá segít meg emelni a motor elejét! Tudod viccelünk....
de mi a fasznak neked brembo főfék? 400 m után vége a csíknak vagy mi?
nem..nekem már régóta megvan..
szériában simán veri a 900RR-t az tuti
Nekem is az teccett meg elsőre

Joe, ne is menj gyorsulásira, mera reakciósreflexjeid már úgyis korosodottak, mire pislogsz egyet utána már is a következő pillanat következik.. simán legyorsullak a haccázammal
az is a 10esre? minek ennyi?
Meg egy full titán Akra is lesz a héten!
nagyon csücsök lakberendezési tárgy a gipsz lúd/kakas duó
Joe!
Te vetted meg gab200-tól a brembo főfékhengert a bontott 10-esről, mert lekéstem róla?
én már tul vagyok azokon a betegségeken hogy felesleges dolgokra költsek csilliárdokat és pl lecseréljem a gyári titán leömlőt ..túl vagyok csoda yoshikon ami minden pályanapon elrepedt../ujonnan vettem/..és egyéb költséges faszságokon..bár lehet az egyenesenmenéshez kell a jó technika....nálunk más a mérvadó.legutóbbi gyorsulásin vagy 3x aludtam el..pályán még nem sikerült egyszer sem..no meg nem is akarok kijárni nehogy azt lássam hogy sírva rugdosod szegény motorodat.....
Nem megsértődni Ferenc..tudod:viccelünk..még ha BércziJani 20.000-ről is van szó
Már arrow is van?
hámerna.nem arról szól ki esik el előbb...
Joe, de ha igazán kedveskedni akarnál a 10-esdnek akkor:
Ez a vid még mindig nagyon jó,... lehetne ha az elkövető tudta volna normális helyre rögziteni azt a kamerázó egységet az elején nem értem mé kerülted ki a hondát és nem mésztál rajta keresztül, puha vagy