Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hplnap hívlak pálesz van (nemcsak Fehérváron )
Én nem látom az adatlapodon
Nem lehet mert mindig rajt ülne
te mit szemtelenkedsz már megint....mondtam már hogy nem kell kisipari..illetve olyat tudok eladót.pálinkád van elég?
igen jó lesz (lessz) az út nem sok kedvem van ilyen időbe menni
Köszi, de a mostanit csak GP style típusúra cserélném, azok tetszenek még, illetve a hangjuk. Az enyémnek viszonylag szolid hangja van, ami nem rossz, de picit lehetne erőteljesebb.
Te mire cserélted/cserélnéd?
Ez nem jó, mert lehet hogy Anyud vagy Apud főtengelyesre hajtja mikor nem te motorozol vele!
tesódhoz mentek?
anyáméknál van
Nem otthon tartod a 10-est?
Sziasztok! A ZX6r topicban rengeteg akciós kawaruházat van, ha esetleg érdekel valakit!
Hali Feri,nem voltam ma a motor közelében,talán holnap megmérem,és küldöm az infót
Dehogy megyek, megint 6-9 hónap 2 évre felfüggesztve, még le sem telt az előző, csak augusztusban fog!
Szia Zoli!
Meg mérted a leömlőd
Őszinte leszek, nem szeretem ezt a stílust, ahogy tegnap mint vevő előadtad magad (nekem sok volt)! A képeken egy értelműen látszódott, vagy a szemüvegedet nem vetted fel ha kell, vagy monitort cserélj, hogy az összekötő makulátlan és AKRA! Én ha venni akarok valamit, és ha egyértelműen látszik hogy patent az árú, hát akkor nem írok ennyi süketet mint te, főleg ha nem is alkudozol! Én kereskedelemmel foglalkozom de nekem ez sok volt tegnap egy 12000-es cuccért! Reggel hívott egy Hatvani ismerősöm hogy kell neki a cucc, hát legyen, ő azt mondta hogy a képről látja hogy nagyon patent és hogy nem kisipari, biztos super monitorja van! Sajnálom de ez van, ja és minden hozzászólásodban le írtad hogy csak ha Akra, ÉN MÁR EZT, HOGY AKRA, A LEGELEJÉN LEÍRTAM!
Holnap nem jó nem tudom mikor érek vissza.De holnap után leülhetünk tárgyalni
Műmájer tudod hol a helyed!
Nem te rád tartozik hogy mikor és kinek mit adok el!
Írod hogy kerüljük el egy mást, ki a fasz kérte hogy most is ide gyere és oktass, én sem megyek soha a Műmájer odalra téged okosítani, pedig lehetne!
adatlapod hiányos!meg a jogdíjakat meg kell beszélnünk
Nezi! Van egy Túbrádörszöm ha érdekel ilyesmi..karbon-titán véggel.
Hű-ha-mivanitt.Semmi baj,de ha esetleg úgy gondolod ,hogy mégis el mered adni ,szólj nyugodtan biztos vevő vagyok rá,mert kell.
Arról ,hogy mennyire vagy korrekt csóka,inkább ne kezdjünk litániát mert úgyis rövid eszmefuttatás lenne...de leírom a lényeget:nem azt feltételeztem hogy csobánkadoroszlói szar ,hanem ha olyan akkor inkább ne küldd el,mert abból van itthon is vagy 8.Rádbíztam a döntést,Te így döntöttél Semmi szükség rá ,hogy jellemezzelek -megteszed Te azt simán Önmagad.Nem fogok rád csúnya,válogatatlan szavakat használni-tehát ha kérhetlek Te sem tedd ezt-mert nem ismerlek-mint ahogyan Te sem.Igaz ettől még lehetsz rendes frankó csávó is....csak nem valószínű.Na mind1-ha úgy gondolod mégis eladod csak szólj Písz
JA erről jut a fejembe megjött a csomag köszi Zsolti
Ha tudok segítek. Adatlap
nekem is van problémám,csöröghetek?
Feri & Miszter,remélem jöttök a bigbulira,megnézném az eszmecseréteket egy pár pia után élőben
Pofád laposodjon megfele Ferenc

2 napja bekóstoltál egy GSX-R kupa győztest, aki azonos súly mellett szerény 17másodpercel gyorsabb nálad a Ringen / csak nem emberkedik vele /

Ma figyelmen kívül hagyod, hogy jelentkeztek tegnap az összekötődre / reagálsz is rá ... / és "pofátlanul" eladod másnak

Erre te használsz olyan szavakat, hogy Ratyi

Azt hiszem kerüljük el egymást, ebből mindenki levonja rólad a konzekvenciát és megy tovább az élet
elnézésedet kérem, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni a korrektségedet Ritkán lát ilyet az én "ratyi" fajtám