Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Mail címedre küldtem fotót a váltópedálról, ha érdekes a dolog jelezz vissza.
Üdv.
Sziasztok!

Gyári Kawasaki alkatrészek, kiegészítők beszerzését vállaljuk kedvezményes áron!
Szervizelésben,biztosítás ügyintézésben segítünk!
Elérhetőségünk adatlapon megtalálható!
Nemááá a kawádnak fütyülője van? :O Vigyázz le ne dobjon, merakkor az nem kanca tudod
Fenyő vagy tölgyrönk vagy tüzifa lehet vele bírkózni én is tudom!
Joci barátomé az fordulaton is csinálta, és nem a kuplung volt mert az is lett rajta cserélve agy-kosár
NA meg jön románból rönk szerdától péntekig így nem tudom
Hát ahogy elnéztem nem sok minden van ember méretben csak gyerek
Tomi,nem jössz el csüt vagy péntek F.várra,Kawához válogatunk azokból az akciós motyókból,Siófokra kell mennem,onnét meg már elugrok
A zakatolás a kuplungtól jön, de csak alapjáraton jelentkezik, legalábbis nálam.
1800-as fordulat felett már nincs semmi hangja.
Azt mondják az a "síp" a dupla fordulatú generátor, ami a gyenge pontja is a blokknak, ahogy hallottam Vida Tibitől!
A miénk még úgy fütyül mint egy új, 12000 van benne. Az Oláh Jocié mikor először szét lett szedve (18000-nél) utána már nem fütyült csak zörgősen járt, 30000-nél meg zakatolt de ment!
te olvastad a gép könyvet mert ott le van írva 20 e km nél síp csere mert a régi kiéghet
szinte biztos
lehet így jobb nekem
Most nem kommentálok mert még nem rendeztem a munkád
De én sem vagyok a te játszópajtársod, és nem igértem neked semmit, csak hirdettem valamit!
enyémben 19000,most már alábhagyott egy kicsit a fütyülés,de még hallani picit,vagy fütyül még,nem is tudom olyan rég hallottam a hangját
tudom hogy te mire gondoltál csak te nem tudod hogy én mire
Nezi* tominál az email cim az a posta galamb .
Én a Pálinkás úrra gondoltam meg ami nekem van készlet
Zoli!
A tiéd és Tomi haverod 10-esének a blokkja még most is olyan szépen fütyül mint új korában, és mennyi km van bennük?
jah fehérváron annyi minden van mostanában... igen sűrűn járok arra..
Tomi -- menny szánkóval kicsi huszár vagy mennyek én,?
.
"őszinte leszek".....rosszul kezdődik.nade..elférünk itt csak ne szólíts meg kérlekszépenalássan,-nem vagyok a játszópajtásod.-legalábbis ne sokszor. mert átbasztál.na.
VAn 1 eladó ufó Na ott