Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én lemondok róla a te javadra
hűtő vifilkoszter? ezt akartam kérdezni gab200-tól is...
Fordítok neked, Faszi !

"Tudok egy helyet, ahol van"
=
Látta a MotoLine weboldalán

akkor mondom mégegyszer.nem annak neveztem hanem kérdeztem hogy az-e.nem mind1.amit Te tudsz az a motorline-os?vagy valakié?ár miatt kérdem.
ááá... értem... szóval unatkoztok...
Jaja most szétbontjuk, hogy utána meg összerakhassuk. :)
JOE!
Így már nem csak nekem, hanem M.Basztának is jössz egy üveg Csivasz Wiskyvekl
Attól függetlenül mindenhez oda van írva, hogy a kép csak illusztráció
Itt a komplett link : 2004 ZX-10 ARROW összekötő

Szétbontjátok a gépsárkányt ? Szegény...
Nem Googlez-tem, csak ahol hirdetik ez a kép van róla, én meg nem autózom 250 km-ert azért, hogy lefényképezzem Joe-nak!
Nem akarok kötekedni, de szerintem egy általad készített fotónak jobban örülne
Ezt a képet ő is ki tudta volna Google-zni
Joe!
Küldöm az Arrow-ról képet, de ha ezt is "Csobánkadoroszlóinak" nevezed akkor nincs miről beszélni!
Hali!
2004-05-ös ZX-10R-hez elég sok eladó alakatrészem van első futóművet leszámítva. Ha valakit érdekel hívjon vagy üzenjen.
20-596-8172
Bírod még a havat
beszerezhető esetleg egy fotó róla?
akkor nem is sokkal kaptam ki,kb 1 km/h-val,elhiszem én na
jó éjszakát,holnap folytatjuk
Meg van az oklevelem róla feltegyem, azon rajta van a sebességem 263.037 km/h
akkor úgy volt,én már nem tudom pontosan,olyan régen volt,nekem nagyon a 270 rémlett
Rosszul emlékszel,264-el nyertem, ti meg 261-262-t mentetek a haveroddal. Oláh Joci 259-et ment akkor a 9-esével, nem is szólt aznap hozzám úgy megpukkadt, hogy nem kicsit nyelt a 954-től!
Szevasz Joe!
Szereztél már összekötőt a 10-eshez, mert tudok egy új Arrow-ot egy helyen ha érdekel még!
arra emlékszem,nekem is kipufogó volt meg légszűrő,azzal tudta kb a gyári 143 le-t,én mentem ott 273 vagy 274 -et,ze mennyivel nyertél,arra nem emlékszem
A 954-esen egy leo-vinci slip-on volt és ennyi, de nagyon jól ment akkori 900-as kategóriában 150 le volt főtengelyen mérve! A végmérést is nyerte 1800 m-en 2003-ban 900-ban, te is ott voltál emlékszem a Marcali 9-es haveroddal (később piros 10-es volt neki), valamelyiktek lett akkor a 2-ik a végmérésen!
a lengővillát nem tudtam,de a blokkba biztos voltam,a külömbség elárulta
mindenkié az csak a Kaszásé nem 3 asban elmentem vele saját magamnak ollyyyangyors