Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mindenkinek van lehetősége USÁ-ban művelődni!
Annyira fura hogy emberek két s-el írják a lesz szót. Ez valami tájszólás Magyarországon?
Hali!
Mail címedre küldtem fotókat a lábtartóról.
Üdv!
vinko.pp-ről képed van?
Látom te is kapod az ívet a Hondád miatt, PEDIG A 2009-ES AZ MÁR JÓ, a mi csapatunknál ugyan ez a helyzet, de mi úgy is hívjuk a Hondásokat, hogy "SORSTÁRSAK"
Zoli már mondtam, a 10-es metál kékben a legszebb mert az nem olyan Kawás!
Inkább eggyel több mint -1!
Jó nekem eza olajzabáló. legalább mindig friss benne az olaj csak néha szűrő csere.
na jó,egye fene,te vehetsz piros fekete,vagy kék fekete Kawát,nem kell a zöld,ennyire elnézőek leszünk
Rácsukódott az ajtó véletlen
Lehet hogy lessz pöri de nem kawa végett. .
én már összeraktam a képet,azért árulja,mert ez is rossz széria,amit a kocsiból lecserél olajat,már azt öntözi a hondába
Meg van az oka hogy árulja. Ha Kawát vesz bulit csapunk Pl nyúl pöri meg ilyenek
Sziasztok!
Ha valakit érdekel 2004-05-ös évjáratú ZX-10R hez van egy jobbos gyári tükröm 5000 ft és egy üvegszálas tankborításom 10000 ft.
Illetve egy Ram-Air beömlő 20000 Ft. PP tuning lábtartó szett fellépők nélkül 20000 ft.
Érd:20/596-8172
ne kéresd magad,volt már minden ... motorod, a végén úgy is a Kawánál kötsz ki,csak nehezen fogadod el,mi?
Már bevagyok de nem épülve hanem tépve/ a sok hülyeségtöl/
De ez téged nem zavar igaz vagy be akarsz épülni
Úgy látszik nem...
Lessz idöm majd megkereslek pécsen ha arra járok nem csak próba végett . de köszönöm a felájánlást de körülöttem annyi a kawás hogy már sokkkkkkk. .
Ezek szerint annyira nem akar túladni rajta.
Élőszóban? Nem.
Na mindegy ma el akartam vinni a vasat az MFmotors-hoz hogy átnézzék. 13:00-ra megbeszéltem a találkozót a zixes csóka házánál. Egy két sms jött hogy késik + sajnálja, 14:30-ig vártam azután eljöttem. Az MFmotors-ot + hívtam hogy nem viszem a vasat mert lemondta a csóka. Elég kellemetlen szitu volt a részemről, hogy más miatt kellett elnézést kérnem. Úgyhogy nem lesz egyenlőre zx 10 R-em, legalább is ez nem.
Ha ez kérdés volt akkor én tudtommal élőszóban még nem kommunikáltam vele. Azt sem tudom, hogy veled beszéltem-e már?
A Hringen nem találkoztál vele, állítólag volt tavaly is egy párszor.
Hát ezt tőle kell megkérdezned.