Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát..öö..igen....ennél a tempónál még a csajom is kikerült..anno..ugy 7.30 nál ha jól emlékszem..
hátafaszom.. A emhárom bevezetőn több inger ér a zöld "szörnyemben", mint ami történt ebben a 2 perces lélekemelő túragurulásban.... nem is értem
az nem baj,a dobot ebből folytatólagosan csinálom,tehát egy darab lesz az egész,csak összekötőt nem volt kedvem csinálni ha kapok hozzá valahol..
Ürülök hogy segíthettem, ha egyáltalán jó neked, mert nem ugyanaz a dob bemenő átmérője mint mint az Akrának!
köszönöm
Joe!
Én meg köszönöm szépen, hogy találtam neked egy fasza új "ARROW" slip-ont!
És gondold át az elejétől hogy ki problémázott a legelején, hogy AKRA-e, amikor én akkor is egyértelműen leírtam az elején már, hogy az!
Meg hát most is...... neked semmi sem jó!
hűűha..de bedurcizott a csávó
Igen mentem (hű de gyenge volt mostani viszonylatban) mivel volt akkoriban volt 1 haveromnak, amikor nekem a 954 volt! 2003-ban a K.madarasi végmérés magáért beszélt 900 cm3-ben, de kérdezzétek meg kawazolit erről hogy milyen motor nyerte!
Az suzuki 1000-ről meg annyit hogy 314km/h 1500m-en, űberelni kell, nem itt a monitor előtt okoskodni!
Ja és amit vettünk most, nem egy lom, hanem szinte egy új motor, és nagyon szép metál kék!
Meg én most hol ócsároltam a 9-est, csak Zolival viccelődtem a régi dolgokkal!
Mos komolyan fel akarsz baszni agyilag bárkit ezzel a semmi nem történik videóval?

Faaaasszom nem ezt szeretted volna linkelni? -- http://youtu.be/GLmWRrhwfK4

na csak azért kérdezem, mert itt történik is valami

Nem is megy ez a új 10-es , kellene a faszomnak de annak nagyon
szerintem nem vagyunk egy hullámhosszon és..szerintem nem is leszünk-akármennyire próbálok nem tudok lelassulni hozzád. .Te amúgy szoktad érteni a gondolatmenetedet vagy csak a másokéval van a baj?
Ferenc!tisztulj meg-nyugodj meg,nem haragszunk Rád....de ezt most mi a jókur...picsából gondoltad,hogy sokkalom az árat-áruld már el baszki..mégse inkább ne mondd el mert abból megint veszekedés lesz ?mert megkérdeztem lentebb,hogy mennyi?mi afaszom vagy Te ágátákriszti ,hogy egy gondolatból regényt firkantasz semmi másodperc alatt?
ismerek egy ilyen mindenbőlproblémázós csávót..már vagy 20 x hülyére verték ,de ezek nem tanulnak a belőle...vagy mazochisták ..Feri..béke van..csak beszélgetek--a saját stílusomban ..ne szívd mellre mert még valami bajod lesz
Joe!
Már megint külföldiül beszélsz nekem, de sebaj (képességeim)! Meg legalább ha velem beszélsz legalább akkor valamennyire adsz az illemre! Nézd meg a Motor-Line oldalon az árát, mert én leszek a hibás, ha most én írom az árát le, és netán sokallod!
....hol?
f.feri69 mentél már kilencessel csak mert ahogy olvasom akkor minden típusú kawasakit ócsárolsz ,ráadásul te is vettél egy lomot. Legalább is szerinted mindegy hogy milyen márka az a kawánál jobb lehet. Lehet hogy az első pár méteren el mész az általad nagyra becsült márkákkal de amikor te agyon tuningolod és újítgatod a gépeid a kawa az még akkor is menni fog nem is akárhogyan. És hidd el a 954 sehol sincs a kawához. Motoros üdv. Amúgy nagy poénokat szoktál írni és mindég vidámságot csalsz az arcomra
Bármelyiket adnám ,meghaladná a képességeid.Mennyi az Arrow azt mondd----baszki válogatni kell a szavaimat ,nehogy olyat írjak, amin véletlenül megsértődsz.faszomat.
Joe!
Nem tudtam a Chivas Regal mániádról, de az enyémről tudok, + még a "JEMESON",még kicsivel jobb mint a Chivas!
Csak abban különbözünk ebben, hogy én 2012-ben Kb. 10- 12-őt ajándékoztam el haveroknak, üzletfeleknek! Inkább ezt mint az asszonyt! De Nekem az asszony is megteszi az Arrow intézésé-ért, persze ha csinos!
teljesen érteni amit mondasz
Joe!
M.Baszta jobban értelmez mint te!
A Motor-Line-s tudom, de ez egy Chivas
ja.hűtőt nem ártana másik oldalról is,mert látom a teteje ,a felfüggesztés azért nem 100-as.e-mailemre küldj légyszi róla ha van rá lehetőséged..érdekel.
Ja unatkozunk így télen, ha már motorozni nem lehet.
A hűtő 45000, és a váltókar meg lett hegesztve egész szép lett és nem fog leesni sem. ha érdekel küldök külön képet addig nem kezdem el hírdetni.
meccset én nem vívok.az van amit mondok oszt kész ..vagy nem
Az esetben, akkor nem követelte volna nekem is Weszkí-t.
Jóindulattal kitörölheti az ember a seggét, mert meghalt vagy 20éve
Na, de ti meccsetek ..... én csak linkeltem
látom azért nyomon van követve csivaszmániám...na az amiből én még senkinek nem adtam..legalábbis nem egy üveggel...nőt bármit..de azt nem
jóindulattal kell az emberekhez állni,nem biztos ,hogy így van