Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A te szád meg alapból segg, mert biztos hogy egy Ratyi vagy Műmájer!
Figyelj Műmájer!
Megigérem legközelebb ha veszek vagy eladok valamit, előtte mindig a jóváhagyásodat kérem!
Gondolom megúntad megint a cafkákat, és átjöttél megint ide szarakodni, de menj vissza oda, mert oda való vagy!
HAli holnap csörögj találtam megoldást a problémádra
Az

Semmi közöm hozzá, hogyan csinálsz segget a szádból.
Fölösleges megjegyezni, hogy tuti üzletfél vagy

Áhój Ferencem
Irj 1 emailt. adatlapon van
Közöd!
Tudod MŰMÁJER!
Tegnap délelőtt fél 1kor szólt hogy kell neki ....
Nem vagy semmi csávó egy vicc
Bocs, ma de. egy Hatvani srác elvitte az Akra összekötőt!
De egyébként Csobánkadoroszlói mester műve volt!
Szia Zoli!
Igen vettem komplett Arrow rendszert! Az Arrow leömlők gyáritól vastagabbak, de nincs olyan vastag mint a Yoshik a Gsx -r-eken. Ezért vagyok a Muzzy-ra kíváncsi, hogy a muzzy milyen vastagra csinálja a 10-esen?
Egyenlőre csak kíváncsiság szintén van a dolog
Elötte mindenképpen el kéne adnom a mostani G.P.R dobomat. Nem nagyon találtam sehol ilyet használtan, így fogalmam sincs mit lehetne érte elkérni
menyit szánnál rá ?
Akkor nem erőlködök
Gondolom nem E szabványos?!
Hát ez titkos A Sanyi-bá nekem jó ismerősöm
Szeva!

Mennyibe fájt a Bódis dob+összekötő?
Nem szerelem hanem szeretem
Bódis igen
Próbálom úgy kifejezni,hogy Te is értsd kedves Ferenc ne csak mások:ha eladod az eladó összekötőt,akkor én megvásárolom.Kérlek szépen küldj egy számlaszámot az adatlapomon található e-mail címemre én elküldöm neked a vételárat,te pedig légyszíves küldd el részemre a megvásárolt és kifizetett terméket.Mivel csak fotóról láttam-ezért légy oly szíves csak akkor éljen eme ügymenet,ha az általad eladásra kínált termék Akrapovič.köszönöm kedves segítséged!
Nem is használod, hogy szerelnéd mánaztat he? meg egyébkéntisamúgyis, ki merne beszóni a kasssszásnak(sokessel )?....rajtam kívül
megmérem,de csak neked,nem adok ki műhelytitkokat vetél rá te is leömlöket
Zoli!
Valamikor megmérnéd nekem a 10-eseden a Muzzy leömlők valamelyikét, a hűtő alatt amik látszódnak, hogy ott mennyi milliméter. Kíváncsi vagyok hogy a Muzzy mennyire csinálja?
Előre is köszönöm!
Tomi!
Ahogy jobban megnéztem a 10-eseden az összekötő csövet, ugye az is Bódis gyártmány mint a dobod, és nem Akra?
Nekem is csak azért van e Kawa hogy ne b@szogasanak . Ez volt először aztán szerelem
én azért engedtem le,mert a szűk,lassabb kanyarokban úgy éreztem,mintha nem akarna a gép fordulni,utána javult a helyzet,,én mindenkinek adom az ívet aki nem Kawás,van egy gsxr750 es haver is,az se ússza meg
Zoli azt mondják többen, hogy ha beengeded kb 10 mm-ert akkor könnyebben fordul a motor (Én nem ezért engedtem be), nem tudom te észre vetted-e a különbséget?
Mint látom "bigjoe" haverotok kapja az ívet tőletek a Hondája miatt! Nálunk ugyan ez a helyzet, de mi úgy is hívjuk a Hondásokat hogy "SORSTÁRSAK"