Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt tudom,hogy nem gyári volt,de az is biztos,hogy az enyém az,de gondolom a tiéd is?!
Fel fúrt motor volt 960 cm3, és ZX 12-es lengő villa volt benne, ugye ami jóval hosszabb mint a 9-esé!
No mit szólsz ehhez!
milyen zx9 gyilkos,hányszor verted meg Ágót?
Igen ott van!
Nem az 2002-03-ban volt, és 954 RR volt, a ZX9R gyilkos
olyan messze nem mennék el érte,annyira nem érdekel,akkor inkább egy pár nap spanyol motorozás ,az a lábfejben van,vagy hol? az a fehér RR volt,amivel gyorsultál akkoriban?
Szerintem Francia a legjobb, csak nagyon messze van, de megéri!
2000-ben 929 RR, Ugrócsont törés, 2 csavar, 3 hónapig fekvőgipsz, 1 év "teljes"gyógyulás,1.5 év csavarok ki,3 hónap pihi, az a kurva motor ugye!
ott még nem voltam,csak itt,mikor volt baleseted?
Fasza, én is jártam Francia, Olasz , de az a kurva motor, és motor baleset, lábsérülés, azóta nem sízek!
Ausztria,Murau
Hol sízel!
még kint vagyok,inkább azért jöttem,hogy formában tartsam magam adrenalin ügyben,még nem mértem meg,de nem felejtettem el,megmérem
Hallom sízni voltál, bigjoe haverod mondta mert elvagy már tűnve egy hete! Állítólag azért mentél sízni, hogy érezd az adrenalint mert a 10-esen nem érzed!
Megmérted a Muzzy leömlők átmérőjét?
na itt vagyok Feri
gabkéccázgabkéccáz..írj lgyszíves egy mélt a mélemre..kérdeznék néhányat.thx
Sziasztok!
Ha valakinek van 2004-05-ös évjátatú ZX-10R-hez, hasidomja, illetve bal oldali deknije, kérem jelezze.
Üdv.
Rendben!
Ha itt lesz jelzem!
2005-ös Zx10r komplett blokk,garantált 12000 km-el,garanciával,korrekt áron eladó.Egyéb alkatrészeim is vannak,szinte egy komplett motor
mennyire sérült a motor? mennyi $?
Most jön hozzám egy sérült mindene megvan még mibcs forgalomba helyezve . Minden papirja megvan! Adatlap!
2008-2010 közötti Zx10R vennék ha van valakinek eladó kérem jelezze!
Köszönöm , közben kiderült, hogy félreértés volt amit láttam a képen , mármit az hogy egy 636 eleje van egy 10-esben...
ööö... izé... egyik sem, 3:30-kor kelek és ilyenkor már össze-vissza beszélek...
A 636 puhább, az alsó villahídnál 2mm-rel kisebb a zx10r-nél, felül egyforma.