Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem sokáig gyári volt,idén engedtem le kb10 mm-re,én úgy emlékszem csak a letörés lóg ki,öhlinszes Laci is azt mondta ,hogy majdnem szintben ok,de nekem aztán kurva mindegy pár mm,de ahogy ismerlek,te már utánanéztél pontosan,úgyhogy hiszek neked
Bérczi Janival meg nem kötekedtem, csak megemlítettem a régi "sarát" felém! És ugye általában ilyenkor az a sértődött aki "saras"! De mi ezt Janival múltkor le tisztáztuk!
Szia Zoli!
Igen feljebb 10 mm-el. Gyárilag sincs szintben, 3.2 mm-ert áll ki a teló, a villahíd tetejétől!
Olvasd el még egyszer a 2885-ös hozzászólásodat hogy ki kötekedik, nem tudom milyen szarjankónak nézel te engem! Egyértelműen leírtam hogy Akrapovic, nem pedig valami buher kisipari aminek te nevezed! No meg hogy személyesen hozod vissza ha szar, szerinted elbújnék akkor, hát nagyon tévedsz ebben, én sosem voltam szaros, ez is az egyik nagy bajom! Soha nem szoktam hisztizni, de ami a szívemen az a számon! Már egy pár hozzászólásodon észre vettem hogy elég érdekesen fejezed ki magad!
sértődésből 5ös.még el sem küldted ,de már kötözködsz velem mint Bérczijanival.Ennyi idősen már ne hisztizz-a korm gátlót már megbeszéltüK az összekötőt pedig kérdeztem-nem leírtam- mivel a te kezedben van nem az enyémben.GP dobot csinálok a végéből és így nem kelll /3 -lel/ baszakodnom az összekötő résszel.Ha olyan mint mondod akkor küldj egy számlaszámot én pedig kűűddöm két ssel a címet.persze ha el akarod adni
Joe lessz buli? két ss-el
JA azért volt fura a jobb oldalt de látom van valami távtartó lassan kell a szemcsi
Nézd meg jobban a képet
most nekem is
én most szintbe raktam,azt monda Lacink,úgy lessz ok
Nálam mindig változik hisz tudod
Tomiii,felébredtél? az én képemen mind a 2 feljebb van.nálad nem?mindenesetre érdekes megoldás
Vagy döntött az út és azért
De csak az egyiket
Hello Feri,feljebb kellett húzni a telót,hogy felfogasd rá a kormánytelót,ha jól látom,mert gyárilag kb szintbe van
Hidd el nagyon számít az átmérő, és a kúpolás. Én már sok dolgot láttam 12 év alatt drag versenyeken, pl. nem jó slip-on egy 04-es 10-esen, és nem úgy megy a gép ahogy kellene! Szerinted úgy néz ki ez a "Akrapovic" slip-on összekötő mint ahogy leírod, nézd már meg még egyszer, én sosem veszek meg buhert semmiből! Leszóltad a kormánygátlónkat is a 10-esünkön pedig az sem buher módon tettem fel, és láthatod ha vágod hogy ez, melyik öhlins?
mert utálom a rendszert...a mostanit is és a régit is:)..nem vékonyka az és nem határoz meg semmit az átmérő-ha amúgy is fosol huzni a gázt ha nincs rajta eltűntethetetlen oxidáció és nincs rissz-rosszra karcolgatva,valamint patikán felmegy a gyári csonkra, akkor küldd,persze ha akra és nem valami csobánkadoroszlói lakatosmester elkottázott műve-merakkor személyesen viszem vissza -dobj mélt küldöm a címet.azé leírom én is két essel a leszt.lessz.
Mint látom a te 10-eseden élég vékonyka az a összekötő, nem úgy mint kaszástomi kollégádnak, az övé is így ránézésre ugyan ilyen Akrapovic összekötő (60-as) mint az enyém! 12 papír oda küldve, én is annyiért vettem 1 hónapja Bátszi Banditól, de nincs rá szükségünk! De egyébként nem értem miért nem rendszert tesztek fel, ott kezdődik a .......
efferi franciaszex!
irsz egy árat mélemre az összekötőre?
06-07 zx10-hez van teljes service manualom,angol.ha esetleg érdekel valakit.
Szerintem már te is tévedtél .Vagy te isten vagy , esetleg nyelvtanár? .


Amúgy nem feltétlenül rád gondoltam, hanem úgy face, iwiw,MSN, sms, ICQ, na meg itt a sportmotoron is. - peace -
Somogyi tájszólás
04-05 ZX 10-hez Akrapovic összekötő cső, 60-as bemenetű dobhoz eladó!
Te még nem ütöttél mellé vagy kétszer és nem vetted észre?