Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz, hogy csak egy hónap múlva lesz 1 éves a mocim ,de már most megajándékoztam.
Nagyon jó hangja van. És még ki sem mertem venni a DB Killert a szomszédok miatt.
Sziasztok!

Valaki szerelt már fel 190-es gumát z750-re(2007-től)? Elfér a lengővilla között?
Köszi
Janika neked milyen a rendszámtábla tartó megoldásod vettem én is egy integrált hátsó lámpát csak a rendszámtábla felfogatással van némi gondom gyapi is csak az újabbakra tud
lukméret:10,rövid,vagy hosszú szárú indexed lesz?
Gratula ne karistold össze.... nekem nagyon bevált 3. éve van meg és nem bántam meg kíváncsi vagyok majd a véleményedre....
Hahó! Nem jó a holnap este sajnos... Holnap csak 1 és 3 között jó nekem. Vagy hétvégén, mondjuk szombaton, gyakorlatilag egész nap. Hétfőn is csak délután jó. Majd csörögjünk össze. Kp
Fasza! Én is ilyesmit akarok,te mennyiért vetted?
Akkor csak azután rendljek tőled rendszámtáblatartót miután megvettem a kis indexeket és megadtam a lukméretet?
megjött az új kupakom
Kis indexhez sokkal egyszerübb kivágni a tartót!
Ha más indexeket rakatok majd rá akk nem lesz jó? Ugyanis azokat is le akarom cserélni kisebbre....
Afelől semmi kétségem
Akkor holnap a Ringen!
Persze, hogy megyek, Ne izgulj, a lassú csoportban jó lesz neked. Élvezni fogod.
Szia!
Igen ez stimmel, csak én még egyszer sem jutottam ki tavaly, sem idén. Arra lettem volna kíváncsi, hogy zajlik mindez a helyszínen, illetve mikor célszerű kimenni, hogy legyen lehetőség feljutni a pályára. Én egy kezdő menetet szeretnék most, feltételezem nem oda van nagy tolongás...
Sisak azóta is vevőre vár , teljes a csönd...
Sziasztok!
Csaó Tomi!
Szerintem mindenki jön aki számít
http://www.kawasaki.hu/news.as...
"1. Kezdő csoport
Ide csak azok jelentkezését fogadjuk el, akik vagy még csak 1-2 alkalommal vagy egyáltalán nem voltak a Ringen, illetve 500 ccm alatti motorjuk van. Számukra profi versenyzők fogják megmutatni a, az ideális íveket és hogy mire kell figyelni egy versenypályán.
2. Lassú csoport
Azoknak, akik már többször is voltak ringen, de nem a köridő számukra a legfontosabb. Naked, Sport, Túra motoruk van.
3. Gyors csoport
Akik szeretik a tempót és már 2.30 alatti köridőt mennek."
Találka lessz valahol vagy ott a ringen?(ezt a bajtársaktól is kérdezem!)
A sisak elment már?
Szia Robi!
Péntekről érdeklődnék, jöttök-e illetve van arról infótok, hogy lesz-e olyan kezdő csoport, akit még felvezetnek?
Vagy egyből mehetek a gyorsban...?
Így van, a Fuchs, kimondottan Kawasaki Z-hez javasolja.
Nézd csak,ezen a te motorod van
Autóolajat bele ne rakjál
Nincsenek benne azok az adalékok amik a váltó kenéséhez és az olajfürdös kuplung rendes müködéséhez kellenek.
bele ne tedd a kocsi olajat!
Repsol 10W50 én ezt használom, ez van benne kezdetektől...
Viszont mostanában volt szó a Fuchs 10w40-ről itt a fórumon, olvass vissza néhány oldalt.
Csutkának tedd fel a kérdést szerintem.
Sorkettő
Kezdő motornak jó szerintem, de ízlés kérdése...
Teszt
sziasztok!
Ajánljatok már nekem valami jó motorolajat,amit majd érdemes lesz beleraknom a motorba,olcsót,de jó minőségűt.MOst vettem a motort,tehát még nagyon az elején járok ilyen téren.Épp a kezembe akadt a moci kézikönyve,ott azt írják,hogy 10W olaj kell bele,márkát nem ajánl.Ilyen alapon rakhatok bele rakhatok bele "bármilyen kocsis" olajat,csak a viszkozitási tényezőkre figyeljek?Pl. Opel márkaolaj 10-ért,vagy inkább vegyem a kifejezetten motorhoz készült 20-est?mert az előbbi 15ezret bír kocsiba,ilyen alapon motorba 6ezret is bír?remélem értitek.szóval írjatok erre valamit.vagy csak azt,hogy ti mit használtok.
ezenkívül mi az ideális guminyomás első-hátsó,normál utcai használatnál?mondom abszolut kezdő vagyok,szóval segítsetek
Egy rakás fos

Ha ez így jó
senki se nem szol hozza az er6n motorhoz?