Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GREN ma téged láttalak zöld z1000el a Speedline elől elindulni
ja, ment a csomesz
Huhh azt nem tudom pontosan, de zöld és kawasakis az biztos. És a jelzett időpontban a jelzett környéken közlekedett zöld kicsiZ-vel...
Neki van kemény hátizsákja? Szerencsés embör.
Szerintem agentZ is lehetett akár...
Ki jött ma velem szemben a Duna parton a Hunyadi János úton, háromnegyed tízkor zöld kicsiZ-val, zöld kawás keményhátizsákkal fekete cuccban? nagyon jól néz ki a Z az úton.
Van egy 125-ös Zala megyében. Megadtam az embernek a mail címed. Ha dobsz egy telefonszámot, továbbítom.
Sziasztok,
Ahogy nézem Neked régi Z-re kéne rendszámtartó, Gyapi mostanság nekünk újra készítette, bár volt régi Z-je is, úgyhogy ki tudja...
Ja, csak nem volt ilyen hosszú csavar a házban. Majd kicserélem. A dőlésszöggel meg óvatosan, mert vadásznak a nagyon megdöntött rendszámú motorokra. Még talán egy kicsit lehet dönteni.
Hát olyan mint a 2007-es, akkor elmész a motor mögé, leguggolsz, és a menetirány szerinti bal oldalon, a farokidom alsó részén meg fogod látni a kulcsnyílást. A slusszkulcs való bele.

Ha nem olyan mint a 2007-es akkor sajnos nem tudok segíteni.
Kösz a segítséget,de a hátsó ülésre gondoltam.
szerintem is generátor környékén lesz a probléma !
jaja teljes mértékben igaza van
a legjobb lenne ha egy elektronikus emberkével kiméretnéd
De ha egyszer beindult másik akksival? Mégiscsak valamilyen zárlat lesz. Ha menet közben áll le az autónál generátor halál szokott lenni.
hát eben az esetben 1-2 szerelő tipjét kéne meghallgatni ....

ha megy a motor és utána megáll akkor nem lehet önindító szerintem ......
opp bocsánat :D igazad van :P
mondom nézd meg az önindítót
pontosítsunk 6os csavar amit 10es kulcs fog
A hátsóülést le kell szedni. és ott a vezetőülés mögöt van egy 10es csavar azt ki kell tekerni ....
Sziasztok!
Valaki tud segíteni 2005-ös Z750 ülését hogy kell kinyitni?
Sziasztok!
Tudom még fokozni.
Az akksim vacsi új. Másik akksival bebikáztam, nem tekerte vadállat módjára az önindítót, pedig arra számítottam. A motor beindult. Kicsit vártam majd levettem a bikakábelt. A motor járt. Kis gázt húztam, a motor azonnal leállt. A relé kattog, a műszerfal pislog. Az akksi végig fentvolt, de nincs lemerülve. Valaki megfejthetné rejtélyt!
10 000 ami 12 000 jöhet egy sör
Szervízkönyv 18 24 30 és 36 000-et ír, ebből hogy jött ki neked 10 000-es? Szóval maradj a hatnál az a gyári
Köszi