Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári K&N szűrő ez jó
sajna naggyon, naggyon ritka gyárilag
a japoknál meg pláne
Rendszámtartot gyapi is gyártott már pár srácnak sztem kérdezd meg!Veszteni nem vesztesz semmit ha megkérdezed!
Hi all!
Borso én is gratulálok az új melódhoz!(pontosabban mit fogsz csinálni?)
Csak nehogy kint maradj annyira jól betenítanak
Helló Roli!A géped 2004-es?A levegö szürő miatt érdekelne.A K&N szürö gyárilag volt benne vagy már elözö csere alkalmával került bele?pöpec a géped!
nekem egy lemezből van csinálva a tartóm. pontosabban ezzel vettem és valami bolti darab lehet. de nem egy nagy kunszt csinálni. 1-1,5 mm es lemezből hamar ki lehet vágin. 4csavarlyukat fúrni rá a gyári mintájára + a rendszámnak 2 lyukat fúrni. így a rendszám rögtön a lámpa alá kerül és lehet hajlítgatni is :P
Elkezdek fighterkedni..
köszönöm szépen
Hali Petya!
háát néha, néha felülkerekedik bennem a pedagógus
pláne bosszant és nagyon nyűgösen viselem, ha a természet ellenes dolgokat erőltetnek és próbálnak szopatni
múlthéten csörögtem, de nem tudtalak elérni,
semmi lényeges csak pont Győr felé jártam
Borso gratulálok a melóhoz
FIGU
igazad volt ha más nem, legalább ennyi jó biztosan van benne ennyi ideig még sosem voltam "nyaralni"
Haho!
Párizs? Az igen. Mondtam, hogy fogsz találni franyó munkát. Igazam volt vagy igazam volt?
Motorosok meg mindenhol vannak... ugye...
Ej-ej... mindig csak az erőszak...
Vágósúly bizony... szégyenlem is magam... faszom... sosem volt ez rám jellemző. Persze mindig ingadoztam de inkább 90 és 100 között... izomtömeg is húzódott vissza. Úgyhogy gyorsan kell valamit csinálnom. A minap a fiammal a hátamon futottam a szakadó esőben a cirkusz bejárattól a kisföldalatti lejáróig, és konkrétan azt hittem meghalok. Pedig csak 20 kg. Korábban edzésen egymással a hátunkon futottunk, ami 80-100 kg közötti plusz súlyt jelent. Meg a felszerelés... szóval elég tragikus a helyzet. De nem reménytelen.
már csak azt kérdezem mi lett a K&N szűrővel simán a kezedbe nyomta, hogy bocs öreg itt van szaladj vele
mert ha így volt kitámasztottam volna a bölcsesség fogát vele most mi lesz a szűrővel
FIGU
Te mindig megjárod a szakikkal...Lehúznak a fényezők, a szerelő kicseréli az örök sportszűrőt papírra, és még a gyertyákhoz se nyúltak...Én nem hagytam volna benne őket, mert gáz esetén elég szar helyen vannak az út menti cserélgetéshez
Tudnátok segíteni valami csíni rendszámtábla tartó ügybe ja valami költséghatékony megoldás kéne
Váááá....neked már zsír óóó.. Párizs..hmmm... . egyszer majd hátha eljutok én is oda
Hali
Ma első vezetésem!

Szép Napot mindenki!
Helló mindenki!
Csucsu fasza az a 525-ös én egy darabig használtam endúró szettel ugyan, csak sokat kell szerelni ,
és olyan lesz az alkarod mint Popejnek
Borso te pedig vigyázz a szaracénokkal
FIGU
pff..110? Vágósúly

Én is vad fogyókúrán vagyok

Supermoto...enduro szettel, télen nyáron motorozás..kell ennél jobb?
Igazság szerint az van, hogy nagyjából mostanra múlt el minden maradék fájdalom. Viszont a sok kíméléstől és üléstől majdnem 110 kg vagyok. Kondi tökéletesen nulla. Úgyhogy lassan nekikezdek az étrendet újra beállítani, és az őszi felkészülésre szeretnék visszaállni a sorba. Aztán ha minden úgy alakul akkor majd tavasszal lehet visszaülök valamire, valahogy, valamikor... mittomén...
Sajnos őt nem utalták ki pedig akkora bőröndöt hoztam, hogy akár belefért volna, pedig nem is kicsi ember , de akkor itt kellett volna vásárolni ruhát
benzin: 1,30 EUR
tej: 1,10 EUR
paradicsom: 2,60 EUR ...
tovább nem sorolom, jellemzően ez az árszínvonal. tény, h többet is keresnek, de egyheti bérletért 22,50-et fizettem ma
MOndom ééééén